O.S.T.R. w Radiu ZET – który z tekstów artysty jest dla niego najważniejszy?

Raper i producent był gościem Szymona Majewskiego.


2019.06.11

opublikował:

O.S.T.R. w Radiu ZET – który z tekstów artysty jest dla niego najważniejszy?

fot. kadr z wideo

Promocja autobiografii „Brzydki, zły i szczery zaprowadziła O.S.T.R.-a do miejsc, których niekoniecznie byśmy się po nim spodziewali. Raper spotkał się z Szymonem Majewskim w studiu Radia ZET. Podpora Asfalt Records, mówiąc m.in. o swoim dzieciństwie, początkach edukacji muzycznej, problemach zdrowotnych i kondycji polskiej sceny.

W pewnym momencie spotkania gospodarz programu zapytał Ostrego, co powiedziałby 19-letniemu sobie, gdyby miał możliwość spotkania swojego młodszego wcielenia.

Podejrzewam, że jedno zdanie, które wydaje się być dosyć rozsądne i które w ogóle powiedziałbym każdej młodej osobie. Lepiej mieć 14 lat i umysł 40-latka, niż 40 i umysł 14-latka – powiedział artysta.

Najważniejsze teksty w życiu

Szymon Majewski poprosił reprezentanta Asfaltu m.in. o wskazanie najważniejszych tekstów spośród wszystkich, które napisał. O.S.T.R. bez wahania wybrał utwór „Mówiłaś mi” z albumu „Ja tu tylko sprzątam” oraz „All My Life” z krążka „W drodze po szczęście”. Pierwszy z tych utworów artysta nagrał dla mamy, drugi dla obojga rodziców.

Przez długi czas moje stosunki z tatą nie istniały. I kiedyś nagrałem taki kawałek, w którym dość mocno skrytykowałem mojego tatę (artysta ma na myśli numer „Powrót do przeszłości” z krążka „HollyŁódź” – przyp. red.). Chciałem mu powiedzieć, że mimo tej krytyki, która go spotkała, moim zdaniem słusznej, to jest on moim ojcem, którego kocham i jakby nie patrzeć jestem jego genetyczną, intelektualną i rodową kontynuacją. Przedłużeniem jego wartości. Chciałem, żeby on też zdawał sobie sprawę z tego, że jest dla mnie bardzo ważną osobą – zdradził O.S.T.R..

Tagi


Polecane