O.S.T.R. zdradził tracklistę i płyty i przedstawił gości

Na "GNIEWIE" obok gospodarza usłyszymy dwóch raperów.


2020.02.25

opublikował:

O.S.T.R. zdradził tracklistę i płyty i przedstawił gości

fot. Oskar Szramka

Już jutro – w nocy ze środy na czwartek – odbędzie się premiera nowego albumu Ostrego zatytułowanego „GNIEW”. Właśnie poznaliśmy tracklistę i gości wydawnictwa. Obok Kalego, którego słyszeliśmy już w singlu „Paranormalny” na płycie pojawi się także Hades.

Wszyscy zarejestrowani klienci asfaltshop.pl otrzymają umilający oczekiwanie na kuriera dostęp do downloadu wersji cyfrowej, a chętni mogą wpaść do Asfaltu w Warszawie po odbiór lub zakup płyty w wersji fizycznej – dzień wcześniej w stosunku do oficjalnej premiery sklepowej. Nocna prapremiera będzie miała miejsce pierwszy raz w nowym Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37 w Warszawie. Na miejscu będą dostępne dodatkowe rarytasy dla nocnych kolekcjonerów, w tym kilka prawdziwych limitowanych perełek.

Następnego dnia, w piątek, czyli w dzień oficjalnej premiery sklepowej Asfalt zaprasza na set DJ-a Krass-T, który grać będzie wyłącznie kawałki Ostrego, a ma kilka znalezisk, których nie zawaha się użyć. W niedzielę 1 marca w sklepie odbędzie się także spotkanie z Adamem.

O.S.T.R. – „GNIEW” – tracklista:

1. Preambuła
2. Ł.U.F.
3. Candyman
4. Lęk wysokości
5. Son Goku
6. Jeden strzał
7. Król
8. Na lepsze czasy
9. Nie chcę
10. Incognito
11. Paranormalny feat. Kali
12. 01:58
13. Las Vegas
14. Ostatnia impreza
15. P.P.P. feat. Hades
16. Wada serca

Polecane