O.S.T.R. „zjadł” płytę Kalego i Magiery? Artysta odpowiada


2019.08.07

opublikował:

O.S.T.R. „zjadł” płytę Kalego i Magiery? Artysta odpowiada

fot. Oskar Szramka

Na stronie Tygodnika Solidarność pojawił się wywiad, który z Ostrym przeprowadził Bartosz Boruciak. Artysta dzieli się w nim m.in. gorzkimi refleksjami na temat młodych raperów, mówiąc:

Obecnie jest trend w rapie, że najważniejszy jest wizerunek i tzw. popisówa. Jest to wyraźne u młodego pokolenia, które nie ma nic więcej do zaoferowania poza ogranymi patentami typu autotune czy pokazywaniem swoich dóbr materialnych.

Rozumiem, że jak jest się młodym, to chce się mieć wszystko i najlepiej naraz. Luksusowe auto i drogie ubrania nie smakują tak dobrze w wieku 60 lat, tylko wówczas, gdy masz lat 20. Jest to próżne zachowanie.

W rozmowie z Bartoszem Boruciakiem łodzianin nie tylko krytykuje, ale mówi także o artystach, których darzy szacunkiem, m.in. o Kalim i Paluchu. Kiedy Kali ogłaszał, że Ostry pojawi się na jego nowej płycie, napisał, że artysta swoją zwrotką „zjadł” płytę.

Bez przesady. Kali jest przemiłym gościem. Jest to bardzo miłe, co powiedział na temat mojej zwrotki. Słuchałem płyty i jestem mały miki przy „Chudym chłopaku” – komentuje teraz O.S.T.R..

Skoro usłyszeliśmy go w utworze z Kalim, to być może usłyszymy także wspólny kawałek z Paluchem. Kilka lat temu panowie nagrali utwór „Nie mam wyrzutów sumienia” na płytę „Niebo” szefa BOR. Czas na rewanż?

Palucha bardzo lubię i szanuję. Jest to spoko gość, przyjaźnimy się. Mam nadzieję, że znowu zrobimy coś wspólnie. Może tym razem na moją płytę – mówi O.S.T.R..

Polecane

Share This