„O Sobocie wiedziałem już od ponad pół roku” – Jongmen o konflikcie ze szczecińskim raperem


2020.04.01

opublikował:

„O Sobocie wiedziałem już od ponad pół roku” – Jongmen o konflikcie ze szczecińskim raperem

fot. kadr z wideo

Kilka tygodni temu Jongmen oskarżył Sobotę o to, że skorzystał z prawa małego świadka koronnego i wsypał kilku kolegów w prokuraturze. W odpowiedzi pojawiły się dokumenty, które miały sugerować, że to Jongmen został tzw. „sześćdziesiątką”. Jak tłumaczył raper, dokumenty zostały sfingowane i mocno pocisnął Sobotę na swoim Instagramie. Do sprawy odniósł się także Cypis, który przypomniał sytuację sprzed lat.

Sprawdź też: Jongmen: „j***ć tę sześćdziesiątkę Sobotę. Cypis i Fazi także atakują szczecińskiego rapera

Teraz raper znów odniósł się do sprawy z Sobotą. Zamieścił przerobione zdjęcie szczecińskiego rapera, stylizowanego na Tekashi’ego.

Nigdy w życiu na moim profilu nie pojawiły się żadne afery, ani koperkowe, ani grubsze, bo nie jestem typem aferowicza. O Sobocie wiedziałem już od ponad pół roku. Wiedzieliśmy jak się zachował i jakie dostał instrukcje, jak może z tego wszystkiego wyjść – ujawnia Jongmen – Ja moje działo wytoczyłem dopiero wtedy, kiedy zaatakowana została moja osoba i moje dobre imię. Nie pozwolę sobie, żeby ktoś mnie w taki sposób mnie obrażał. Zrobił krzywdę ludziom, którzy siedzą i są pod tą sygnaturą akt – tłumaczy raper.

Sprawdź też: Filipek mówi co zrobi jak Sebastian Fabijański zdissuje Quebo

Polecane

Share This