Ochman z akustycznym singlem „Złodzieje wyobraźni”


2021.10.30

opublikował:

Ochman z akustycznym singlem „Złodzieje wyobraźni”

Foto: P. Porębski

Nowy singiel Ochmana pt. „Złodzieje wyobraźni” to zdecydowanie najjaśniejszy utwór w jego twórczości. Za produkcję singla odpowiada duet producencki Liker$ Music.

Utwór zapowiada długo oczekiwaną debiutancką płytę artysty, która ukaże się już 19 listopada. Warto dodać, że album trafił na szczyt listy przedsprzedaży na empik.com. Na krążku znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na nim takich singli jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, czy „Ten sam ja”.

Uczestnictwo Krystiana w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Piosenka zanotowała aż 300 tyś. streamów w tydzień i zadebiutowała na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Drugi singiel „Wielkie tytuły” błyskawicznie znalazł się na #1 miejscu na karcie na czasie YouTube. Również tam znalazły się wszystkie kolejne single z teledyskami.

Krystian z utworem „Prometeusz” wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie „Premiery” oraz jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory: „Lights In The Dark” oraz „Ten sam ja”.

Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Tagi


Polecane

Share This