Oczekiwany gość na płycie Taco Hemingwaya


2019.07.23

opublikował:

Oczekiwany gość na płycie Taco Hemingwaya

fot. Piotr Tarasewicz

Każdego dnia poznajemy jednego gościa zaproszonego na płytę „POCZTÓWKA Z WWA, LATO 2019”. Pierwszym ujawnionym artystą był Pezet, następnie do stołecznego MC dołączyli Rosalie., schafter, Ras i Kizo. Każdy z artystów informował o zaproszeniu od Taco Hemingwaya, publikując na Instastory fragment utworu ze swoim udziałem. Wczoraj podobne nagranie pojawiło się na instagramowym profilu Dawida Podsiadło. „Pocztówka z Warszawy, lato 2k19” – mówi w nim wzorem poprzedników wokalista.

Dawid i Taco Hemingway spotkali się już na płycie Taconafide. Wokalista dograł się do zremiksowanej wersji „Tamagotchi”, która trafiła na bonusowy dysk „0,25 mg”. Wokalista i raper szykują się w tym roku także do ogromnego przedsięwzięcia – panowie wspólnymi siłami wyprzedali PGE Narodowy, na którym wystąpią 28 września.

„POCZTÓWKA Z WWA, LATO 2019” ukaże się 9 sierpnia. Goście pojawią się w sześciu utworach z płyty. Dawid jest szóstym ujawnionym gościem, ale nie ostatnim. Wiemy już, że do numeru „Sanatorium” dograły się dwie osoby. Prawdopodobnie dziś poznamy ostatniego gościa. Kto nim będzie? Jakie są Wasze typy?

Polecane

Share This