“Od kiedy jesteś” Dominika Dudka to prezent na oświadczyny

Najnowszy singiel to prezent dla dziewczyny Dominika


2024.06.30

opublikował:

“Od kiedy jesteś” Dominika Dudka to prezent na oświadczyny

Najnowszy singiel Dominika Dudka “Od kiedy jesteś” to prezent dla jego dziewczyny. Po 4 latach bycia razem, prosząc ją o rękę, podarował utwór dla niej i o niej.

Dominik Dudek to mistrz pozytywnych melodii. Jego utwory “Be Good” oraz “Idę” podbijały szczyty list przebojów, a zapowiada się, że “Od kiedy jesteś” podzieli ich los. Jeszcze przed premierą fragment piosenki został odsłuchany ponad milion razy, a użytkownicy chętnie tworzą do niego nowe kreacje. “Człowiek od razu ma uśmiech na twarzy słysząc ją”, “chyba już mam piosenkę na pierwszy taniec! ”, “meega fajna piosenka!!! na pewno wleci do mojej playlisty” – to tylko kilka z licznych komentarzy, które pojawiają się pod kreacjami Dudka.

– Piosenka „Od kiedy jesteś” została napisana dla mojej dziewczyny Oli, której postanowiłem się oświadczyć po 4 latach związku. Jest to dla niej prezent zaręczynowy. Jestem przekonany, że od kiedy ma się przy sobie odpowiednią osobę, przyjaciela czy partnera, to czas nie ma znaczenia i wszystko zawsze jakoś się ułoży. Ja miałem to szczęście, że spotkałem taką osobę na swojej drodze. Chciałbym, aby każdy mógł tą piosenką powiedzieć komuś, jak bardzo ważny jest dla niego ten ktoś – opowiada o swoim nowym singlu Dominik Dudek.

Dominik Dudek to multiinstrumentalista, tekściarz oraz producent, który znany jest z takich utworów “Be Good”, “Idę” czy “Na co mi to” nagranego z Kayah. W drugiej połowie 2024 na rynku pojawi się jego debiutancki album, który będzie zapisem 10-letniej drogi do miejsca, w którym jest obecnie. Artysta zaprezentował część nowego materiału podczas koncertu na showcase NEXT FEST, gdzie przyjął się z ciepłym przyjęciem i aprobatą ze strony branży muzycznej.

Polecane

Share This