Oddaj swój głos na Leash Eye


2012.04.11

opublikował:

Oddaj swój głos na Leash Eye

W głosowaniu bierze udział 85 zespołów z każdego Hard Rock Cafe na świecie. Zwycięzca będzie miał możliwość wystąpić podczas Hard Rock Calling w Lonydnie u boku takich gwiazd jak Soundgarden, Bruce Springsteen czy Paul Simon.

Po zakończeniu głosowania i wyborze 10 zespołów z największą ilością głosów, panel jurorski składający się z profesjonalistów z branży muzycznej, w tym: Stevena Van Zandta z E Street Band, Johna Gourleya, wokalisty grupy Portugal, The Man, Scott Hutchison z zespołu Frightened Rabbit, Fyfe Dangerfield z Guillemots, Wice Prezesa Promocji Live Nation, Toby’ego Leighton-Pope oraz Dyrektora Marketingu Hard Rock International Johna Galloway, wybierze 3 zwycięskie zespoły.

Oddaj swój głos na polską kapelę i pomóż im zagrać w Londynie! Pod TYM linkiem możesz zagłosować na Leash Eye ‘ściągając’ ich utwór! Ta warszawska kapela zakwalifikowała się do międzynarodowego finału po pokonaniu wszystkich warszawskich konkurentów! Ten hard rockowy zespół wydał swój drugi krążek „V.I.D.I” w listopadzie ubiegłego roku.

Polecane

Share This