„Odezwij się via GG. Krótka historia SBM” – zin dostępny online

Prezent od SBM Labelu.


2019.03.27

opublikował:

„Odezwij się via GG. Krótka historia SBM” – zin dostępny online

fot. mat. pras.

Zin „Odezwij się via GG. Krótka historia SBM” był jedną z dodatkowych atrakcji pierwszej edycji SBM Space oraz trzeciego SB FFestivalu. Piękne graficzne wydawnictwo opisujące historię duetu Solar/Białas, SB Maffiji i SBM Label od teraz jest dostępne również online.

Zin napisany i zredagowany przez Daniela Wardzińskiego został przygotowany pod okiem Solara i Białasa i miał za zadanie przedstawić historię duetu od pierwszego maila aż do dziś. Oprawą graficzną i selekcją fotografii do wydawnictwa zajęli się Marcin Kubiak oraz Piotr Pytel, który użyczył do wydawnictwa swoich zdjęć.

W „Odezwij się via GG” znajdziecie m.in. niepublikowane nigdy dotąd, archiwalne rozmowy Solara i Białasa, wiele zdjęć z różnych okresów działalności oraz całą masę informacji o duecie i wytwórni, które dotąd nie zostały zebrane w spójną całość.

Wydawnictwo zostało udostępnione na sbmstore.pl i można zobaczyć ją w wersji cyfrowej oraz pobrać w formacie PDF. Papierowe wydanie zina do wyczerpania nakładu dokładane jest do wszystkich zamówień ubraniowych SBM Esthetic. Dotąd można było dostać je w strefie VIP SB FFestivalu Vol. 3 oraz w SBM Space, którego kolejne dwie edycje w Poznaniu i Bydgoszczy już w nadchodzący weekend.

Całe wydawnictwo jest dostępne tutaj.

Polecane