Odjazdy 18 lutego 2012 w katowickim Spodku


2011.11.29

opublikował:

Odjazdy 18 lutego 2012 w katowickim Spodku

Agencja Go Ahead zaprasza na drugą po reaktywacji edycję Odjazdów. Impreza odbędzie się w sobotę 18 lutego 2012 roku w katowickim Spodku! Zagrają: Hey, Armia, Cool Kids Of Death, Koniec Świata oraz The Lunatics.

Kolejne dwa zespoły, które wystąpią na Odjazdach zostaną ujawnione w grudniu.

W Spodku wystąpi grupa Hey. Ostatni album formacji to „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy” – pochodzący z 2009 roku krążek wyprodukowany przez Marcina Borsa. Przez wielu album ten uważany jest za szczytowe osiągnięcie grupy. W Katowicach nie zabraknie także największych przebojów zespołu Kasi Nosowskiej.

Na Odjazdach wystąpi także grupa Armia. Kierowana przez Tomasza Budzyńskiego formacja świętuje w tym roku XX-lecie wydania kultowego albumu „Legenda”. Utworów z tego krążka nie zabraknie także na pewno podczas występu w lutym w Spodku.

Cool Kids Of Death promować będą przede wszystkim świetnie przyjęty, wydany w tym roku krążek „Plan ewakuacji”. Łodzianie na ostatnim albumie obrali zaskakujący, oryginalny kierunek na popowe melodie i nośne refreny. Efektem jedna z najlepszych płyt w ich dorobku.

Koniec Świata powstał w 2000 roku w Katowicach. Muzycy nagrali 5 albumów, z czego trzy ostatnie („Kino Moskba”, „Burgerbar” oraz „Oranżada”) u Sławka Świdurskiego z Lou&Rocked Boys i właśnie z nim postanowili uczcić swoje dziesięciolecie wydając składankę podsumowującą ich dyskografię. Muzyka jaką tworzą to połączenie ska, punka i rocka.

Skład Odjazdów zamyka grupa The Lunatics. Istniejąca od 2005 roku punkowa formacja w 2011 wydała krążek „Tu i Teraz” nakładem Jimmy Jaz Records. Album promuje klip „Nie lubię”.

Bilety w cenach 79 / 89 zł (płyta), 75 / 85 zł (miejsca siedzące, trybuny dół), 69 / 79 zł (miejsca siedzące, górne trybuny).

KUP BILET NA TO WYDARZENIE:

Polecane

Share This