Odliczamy dni do festiwalu Sziget


2013.11.04

opublikował:

Odliczamy dni do festiwalu Sziget

Niecałe 300 (na dziś dokładnie 287) dni dzieli nas od ponownego otwarcia bram Sziget Festivalu w Budapeszcie. W tym samym miejscu, ale tydzień później, niż zwykle. Wszystko po to, by zapewnić jak najmocniejszy skład artystów.

Sprzedaż biletów na Sziget Festival 2014 ruszyła 15 października, w specjalnych cenach promocyjnych, które będą dostępne do końca roku.

Sziget zwykle odbywał się w tym samym tygodniu, co inne wielkie festiwale w USA czy Japonii, więc ściągnięcie największych gwiazd do Europy bywało trudne – powiedział Károly Gerendai, przedstawiciel organizatorów festiwalu. Nasza impreza jest rozpoznawalna na całym świecie, ale pomyśleliśmy, że potrzeba jej odświeżenia, żeby w kolejnym roku zapewnić jak najlepszy line-up.

Przy okazji warto wspomnieć, że Sziget Festival po raz kolejny nominowany jest w kategorii Najlepszego Dużego Festiwalu na European Festival Awards. Na budapesztańską imprezę swój głos poparcia możecie oddać w tym miejscu. Wspomniane już bilety, które 15 października trafiły do sprzedaży, dostępne są w cenach: 199 euro za siedmiodniowy karnet z campingiem i 169 euro za pięciodniowy karnet bez campingu. Takie ceny będą obowiązywać do 31 grudnia – bilety kupicie na oficjalnej stronie festiwalu www.szigetfestival.com .

W podjęciu jedynej słusznej decyzji, czyli kupienia biletu, pomóc może Wam film wspominający tegoroczną edycję, a także nasza fotorelacja  z Sziget Festival 2013. Sami zobaczcie, czy warto tam być.

Polecane


Share This