Odmieniony 6ix9ine kąpie się w stercie banknotów w klipie do „ZAZA”


2021.02.20

opublikował:

Odmieniony 6ix9ine kąpie się w stercie banknotów w klipie do „ZAZA”

fot. YouTube

Jesteście na to gotowi? Chcę zobaczyć 100 000 komentarzy, jeśli chcecie to teraz. Poświęciłem zbyt wiele czasu, żeby pokazać wam, że to internetowe gówno nudzi się beze mnie i ssie mojego penisa – odgrażał się na początku lutego Tekashi, publikując fragment nowego singla „ZAZA”. Komentarze pojawiły się bardzo szybko, ale na premierę piosenki oraz towarzyszącego jej teledysku fani musieli czekać aż dwa tygodnie. Wreszcie „ZAZA” kontrowersyjnego rapera trafiło do sieci i pozwala przyjrzeć się jego nowemu image’owi. Obok nowych tatuaży, zdobiących już niemal całe ciało, 6ix9ine chwali się w nim bogatszym niż dotychczas zarostem.

Co poza nowym wizerunkiem zobaczycie w teledysku do „ZAZA”? Jak to zwykle u Tekashiego bywa w klipie nie zabraknie brakuje kolorów, banknotów i skąpo odzianych, twerkujących tancerek. W teledysku znalazło się także odniesienie do konfliktu Tekashiego z Meek Millem. Przypomnijmy – panowie spotkali się kilka dni temu twarzą w twarz i trudno nazwać tę konfrontację przyjacielską.

Sprawdź także: Do sieci trafiło nagranie ze starcia Meek Milla i Tekashiego. 6ix9ine oskarża go o współpracę w policją: „Ta c*pa jest z policji”

Historia beefu Meek Milla i Tekashiego sięga 2019 roku, kiedy to Meek od początku twierdził, że po aresztowaniu 6ix9ine będzie donosił na swoich kolegów z gangu. Meek Mill wielokrotnie publicznie potępił zachowanie Tekashiego. Trollował go także w social mediach po tym, jak początkowo sąd nie chciał przyznać raperowi prawa do odbywania części wyroku w domu ze względu na pandemię koronawirusa.

Od czasu wyjścia Tekashiego z więzienia panowie nie mieli prawdopodobnie okazji do spotkania twarzą w twarz. Aż do minionego weekendu, kiedy przez przypadek wpadli na siebie pod jednym z klubów w Atlancie. Meek Mill podążał ze swoją ochroną do samochodu, a Tekashi właśnie przyjechał do klubu. W garażu doszło do wymiany zdań, 6ix9ine wygląda, jakby miał ochotę na starcie na pięści, ale jest hamowany przez swoją ochronę. Zresztą ciężko by było się bić, trzymając telefon i rejestrując całe zdarzenie. Najbardziej zabawne jest to, że Tekashi, który sprzedał kilku swoich kompanów z gangu, oskarża Meek Mila o współpracę z policją.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This