Odwołane koncerty


2010.04.11

opublikował:

Odwołane koncerty

W związku z żałobą narodową po tragicznej śmierci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki oraz pozostałych członków polskiej delegacji rządowej, napływają kolejne informacje o odwoływanych imprezach.

Zaplanowany na 13 kwietnia 2010 koncert grup Splendid oraz Sen Zu w ramach cyklu Pepsi Rocks w Hard Rock Cafe zostaje odwołany. W sprawie zwrotu zakupionych biletów prosimy o kontakt z punktami sprzedaży sieci Eventim oraz Ticketpro.

Nie odbędzie się koncert „Solidarni z Białorusią” zaplanowany na 11 kwietnia na warszawskim Placu Wolności. W koncercie mieli wystąpić m.in. Muniek Staszczyk, Ewelina Flinta, Maleo Reggae Rockers, Robert Brylewski oraz białoruskie zespoły.

12 kwietnia nie odbędzie się w Warszawie koncert Jima Halla, ten legendarny i najwybitniejszy gitarzysta jazzu miał być gościem wiosennej Ery Jazzu. organizator proponuje możliwość wymiany niletów na inny koncert Ery Jazzu. Kontakt bilety@jazz.pl; zwrot kwot za zakupiony bilet wyłącznie w miejscu zakupu. Zwrotowi nie podlegają zaproszenia, wejściówki oraz bilety oznaczone perforacją.

Dyrekcja Teatru Wielkiego-Opery Narodowej odwołała wszystkie spektakle w dniach 10-11 kwietnia 2010 r. („Oresteia”, „Jezioro łabędzie”, „Oniegin”). Spektakle nie odbędą się w Operze Krakowskiej. Zaplanowany na dziś koncert symfoniczny Dimy Tkachenko w Filharmonii Krakowskiej również nie odbędzie się. Filharmonia Łódzka także odwołała wszystkie swoje koncerty zaplanowane na dziś i jutro.

W innym terminie odbył się drugi dzień Cracow Reggae Festivalu. Nowy termin zostanie uzgodniony w przeciągu kilku najbliższych dni. W sobotę, 10 kwietnia w krakowskim klubie Kwadrat na scenie mieli pojawić się: Izrael, Marika & JuniobWoy & The Girls, Abradab & Gutek /Indios Bravos/ ft. vj Kabzel, Miodu /Jamal/ oraz Pankracy Selektas. Na inny termin przłozony został również występ Armina van Buurena we wrocławskiej Hali Stulecia.

W związku z tragedią zmianom ulegają również ramówki telewizyjne, z których znikają seriale i programy rozrywkowe. Główne stacje nadają sygnał swoich kanałów informacyjnych. Najbliższe dni na małych ekranach również będą wyglądały inaczej.

Działalność zawieszają także kina.

Pozostałe instytucje, kluby oraz organizatorzy koncertów nie potwierdziły jeszcze odwołań swoich koncertów i spektakli, należy się jednak spodziewać, że takie decyzje zapadną. W miarę pojawiania się takich informacji, będzie je wam przekazywać.

Polecane

Share This