OFF Festival ogłosi kolejne gwiazdy. Tym razem nie w Trójce


2020.03.14

opublikował:

OFF Festival ogłosi kolejne gwiazdy. Tym razem nie w Trójce

foto: P. Tarasewicz

W poniedziałek poznamy kolejnych artystów, którzy zasilą line-up tegoroczne OFF Festivalu, w tym trzeciego headlinera. Festiwalową tradycją było ogłaszanie artystów na antenie Trójki podczas spotkań Anny Gacek z Arturem Rojkiem. Po tym jak rozgłośnia zdecydowała się zakończyć współpracę z dziennikarką, organizatorzy festiwalu zdecydowali, że tym razem gwiazdy imprezy ujawnią jedynie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Czy to definitywny koniec trójkowych ogłoszeń? Zobaczymy.

16 marca kolejne ogłoszenie OFF Festivalu 2020. Jak zwykle miało się odbyć w „Aksamicie”, Artur miał opowiedzieć o kolejnych wykonawcach, o naszym trzecim headlinerze. Pewnie zaskoczyłby nas wszystkich (WSZYSTKICH) jakąś anegdotą, a Anna Gacek z właściwym sobie wdziękiem podzieliłaby się swoimi spostrzeżeniami i historiami.

W związku z tym, że audycja się nie odbędzie, to kolejnych wykonawców OFFa ogłosimy w naszych social mediach. Ogłoszenie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, nadal o 19.30. Aniu, przyzwyczaiłaś nas do tej godziny – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Anna Gacek odniosła się do tej wypowiedzi na Instagramie, zapewniając o swoim dożywotnim wsparciu dla OFFa.

Nie tylko dlatego, ale także dlatego jest to najfajniejszy festiwal na świecie 🖤 OFF Festival, macie mnie zawsze, na zawsze w line-upie 🙂 A Was zapraszam do Katowic – na OFFie jest po prostu magicznie! – czytamy na profilu dziennikarki.

OFF Festival 2020 odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia. Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd znaleźli się m.in. Iggy Pop, Mac DeMarco, alyona alyona, Bikini Kill, Tropical Fuck Storm, Shura oraz Injury Reserve.

Polecane

Share This