Offset na scenie u Cardi B: „Weź mnie z powrotem”


2018.12.17

opublikował:

Offset na scenie u Cardi B: „Weź mnie z powrotem”

foto: mat. pras.

Po tym jak kilka tygodni temu Cardi B i Offset się rozstali, reprezentant Migos próbuje odzyskać swoją żonę. Podczas jej sobotniego koncertu na festiwalu Rolling Loud w Los Angeles Offset pojawił się na scenie z kwiatami, przepraszając Cardi B za zdradę. Kiedy raper wszedł na scenę, za plecami artystki wyświetlił się duży napis „Weź mnie z powrotem, Cardi”.

W sieci pojawiło się nagranie z występu Cardi. Odpowiedź raperki jest na nim niesłyszalna, ale sądząc po mimice i gestach zarówno Cardi jak i Offseta raczej nic nie wyszło z próby pogodzenia się. Po koncercie Cardi poprosiła swoich fanów na Instagramie, by nie atakowali Offseta za jego zachowanie, ponieważ jakby nie patrzeć to wciąż ojciec jej dziecka i nadal są rodziną. Przed kilkoma dniami Offset opublikował film, w którym przepraszał Cardi. Artyści pobrali się w ubiegłym roku, latem urodziła się ich córka Kulture.

Zastanawiacie się, jak to możliwe, że na dużym festiwalu podczas koncertu głównej gwiazdy na scenie pojawia się jej były partner, a następnie wyświetla się duży napis z przeprosinami? Organizator Rolling Loud Tariq Cherif zapewnił w oświadczeniu, że nie miał z tą akcją nic wspólnego. – Headlinerzy i ich ekipy mają pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na scenie i kto jest na nią wpuszczany podczas ich występów na Rolling Loud. Festiwal nie zakłóca ich występów, nie ingeruje też w setlisty – skomentował Cherif, dodając, że wprawdzie napomknięto mu, że Offset może pojawić się na scenie, ale nie miał nic wspólnego z organizacją tej akcji.

Polecane

Share This