Oficjalna playlista z serialu HBO „Ślepnąc od świateł” wyłącznie na TIDAL


2018.11.15

opublikował:

Oficjalna playlista z serialu HBO „Ślepnąc od świateł” wyłącznie na TIDAL

foto: mat. pras.

W serwisie muzycznym TIDAL dostępna jest jedyna oficjalna playlista ze ścieżką dźwiękową z najnowszego serialu HBO – „Ślepnąc od świateł”. Playlista ekskluzywnie zawiera niedostępne w innych serwisach utwory muzyczne, w tym „Od braci dla braci” i „Ślepi od świateł” Pioruna.

Aplikacja TIDAL została partnerem oficjalnego soundtracku z serialu HBO „Ślepnąc od świateł”, który jest oparty na podstawie książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Reżyserem serialu jest Krzysztof Skonieczny, który jest również autorem ścieżki dźwiękowej produkcji. Na potrzeby stworzenia pełnej ścieżki dźwiękowej z produkcji, TIDAL udostępnił swoim słuchaczom niedostępne wcześniej utwory m.in. „Od braci dla braci” oraz „Ślepi od świateł” Pioruna, „Wyspa” Marka Dziedzica, „Nokturn 1b” Marcina Maseckiego, „Vamos Pal Monte” Eddie’go Palmieri, a także numery Mirta takie jak: „Blinded theme”, „Dealer”, „Shorty” oraz „Night”.

„Ślepnąc od świateł” to najnowszy hit HBO, którego premiera odbyła się 27 października w HBO i HBO GO. Serial w całości jest dostępny w serwisie HBO GO, a kolejne odcinki serialu są emitowane w HBO w soboty o godz. 22.00.

O serialu:

Kuba (debiutujący Kamil Nożyński, czyli Saful z Dixon37) to znany warszawski diler kokainy. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, ekskluzywne ubrania, drogi samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientela to pełen przekrój społeczny – politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy. Kuba obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Stryja (Janusz Chabior), który – tak jak i on – ma tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Jedyną naprawdę bliską mu osobą jest przyjaciółka Pazina (Marta Malikowska).

Kuba jest zmęczony swoim życiem – chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko – kupuje więc dwa bilety w jedną stronę do Argentyny. Wylot za tydzień. Przez ten czas musi jeszcze załatwić kilka spraw. W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami – tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami?

Polecane

Share This