Ogromne zainteresowanie siecią komórkową Malika Montany


2020.01.21

opublikował:

Ogromne zainteresowanie siecią komórkową Malika Montany

Foto: Karol Makurat / CGM.PL

Kilka dni temu Malik Montana zapowiedział start Tijara Mobile, projektu zapowiadanego już w lutym 2019 roku. Prace nad projektem Tijara Mobile przedłużały się m.in. przez to, że artysta szukał rozwiązania, pozwalającego swoim użytkownikom na zachowanie anonimowości. Wygląda na to, że artysta wreszcie dopracował swój produkt, ponieważ wczoraj ogłosił zapisy chętnych do korzystania z usług sieci.

Malik witał pierwszych klientów promocją – użytkownicy, którzy wyślą na Instagramie prywatną wiadomość na profilu @tijaramobile mają szansę zgarnąć kartę prepaid doładowaną kwotą 50 PLN. Wczoraj na profilu Tijara Mobile Malik poinformował, że wszystkie prepaidy zostały już rozdane:

– Mordeczki, wszystkie przedpremierowe startery rozdane, ale nic straconego! Wszyscy, którzy załapali się na przedpremierę jeszcze w tym tygodniu dostaną informacje o wysyłce. Dzięki za tak liczne wiadomości! Staraliśmy się odpowiedzieć wszystkim, jednak wiadomości było kilka tysięcy. Jesteście najlepsi! Obserwuj nas i nie przegap kolejnej okazji, żeby wejść w sieć – czytamy na story Tijara Mobile.

Polecane

Share This