OIO mocno o branży muzycznej w nowym singlu. Ruszył preorder płyty z masą fajnych gadżetów


2021.03.18

opublikował:

OIO mocno o branży muzycznej w nowym singlu. Ruszył preorder płyty z masą fajnych gadżetów

fot. mat. pras.

Kolektyw OIO idzie za ciosem i publikuje drugi singiel zapowiadający album. Dwa tygodnie po viralowym “Moonwalku” raperzy uderzają z mocnym “WMTB”. Nowy track to niepokorny głos młodych niezależnych artystów, świadomych własnej wartości i obranej ścieżki twórczej. Na przekór zachowawczej branży i oczekiwaniom rapowego środowiska, a w zgodzie z własną wizją i sumieniem. OIO leci po swoje, ponownie z mocnym beatmakerskim wsparciem Atutowego, natomiast cuty do utworu dograł DJ Phunk’ill.

Równocześnie z premierą singla wystartował preorder imiennego albumu grupy. Album „OIO” ukaże się 7 maja, obok płyty możecie zamówić także sporo ciekawych gadżetów merchowych – poza koszulką i brelokiem label 2020 przygotował bandanę, fingerboard, a nawet… dywan. Dodatkowo artyści umożliwiają zakup boksu, w skład którego wejdzie część wymienionych gadżetów, specjalna naklejka oraz trzy opakowania gum do żucia sygnowanych nazwą grupy.

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. Otsochodzi, Young Igi i OKI to reprezentanci młodego pokolenia, które bez kompleksów wdziera się na muzyczny parnas. Jako soliści należą do najpopularniejszych polskich raperów. Każdy z osobna – w krótkim czasie – osiągnął artystyczny sukces, zrzeszając wokół siebie miliony wiernych słuchaczy. Ich zespołowy projekt to wybuchowa mieszanka stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop. Owocem wielu studyjnych sesji nagraniowych jest płyta, która ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku.

Sprawdź także: Internetowa zagadka OIO.wav rozwiązana. Trójka czołowych polskich raperów młodego pokolenia nagrała wspólną płytę

Polecane

Share This