OIO pokaże Wam, jak się kręci amerykańskie teledyski


2021.05.05

opublikował:

OIO pokaże Wam, jak się kręci amerykańskie teledyski

fot. @yungssebv

„Amerykańskie teledyski” to piąty, a zarazem ostatni przedpremierowy singiel OIO. Tym razem Otsochodzi, Young Igi i OKI zabierają Was na plan filmowy, gdzie spełniają się marzenia o ekscytującej muzycznej przygodzie. Za produkcję utworu odpowiada Kubi Producent, a scenariuszem i reżyserią klipu zajął się Mateusz Białęcki.

Premiera płyty OIO już w najbliższy piątek 7 maja. Swój wspólny materiał Otsochodzi, Young Igi i OKI wydadzą nakładem 2020 label.

Sprawdź także: Zeus po 10 latach wrócił na deskę i właśnie zrobił pierwszego w życiu heelflipa

OIO – „OIO” – tracklista:

1. Biggie prod. @atutowy
2. Moonwalk prod. @atutowy
3. Podzielony prod. @atutowy
4. Jak to ma być prod. @atutowy
5. Potłuczone szkła prod. nolyrics
6. Amerykańskie teledyski prod. Kubi Producent
7. Morze łez prod. @atutowy
8. Worki w tłum prod. @atutowy
9. MVP prod. CatchUp, Sem0r
10. Przypadkiem prod. Michał Anioł, Sem0r
11. 5 A.M. prod. @atutowy
12. Transparentny prod. @atutowy
13. Trendsetting prod. @atutowy
14. WMTB prod. @atutowy
15. Paleta barw prod. SHDOW

bok płyty możecie zamówić także sporo ciekawych gadżetów merchowych – poza koszulką i brelokiem label 2020 przygotował bandanę, fingerboard, a nawet… dywan. Dodatkowo artyści umożliwiają zakup boksu, w skład którego wejdzie część wymienionych gadżetów, specjalna naklejka oraz trzy opakowania gum do żucia sygnowanych nazwą grupy.

OIO to sceniczna supergrupa, stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. Otsochodzi, Young Igi i OKI to reprezentanci młodego pokolenia, które bez kompleksów wdziera się na muzyczny parnas. Jako soliści należą do najpopularniejszych polskich raperów. Każdy z osobna – w krótkim czasie – osiągnął artystyczny sukces, zrzeszając wokół siebie miliony wiernych słuchaczy. Ich zespołowy projekt to wybuchowa mieszanka stylów i charyzmy, gdzie wspólnym mianownikiem jest próba przełamania muzycznych barier i nowatorskiego spojrzenia na polski hip-hop. Owocem wielu studyjnych sesji nagraniowych jest płyta, która ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku.

Polecane

Share This