Oki drwi z Bedoesa na jego Instagramie. Borek natychmiast odpowiada


2022.08.02

opublikował:

Oki drwi z Bedoesa na jego Instagramie. Borek natychmiast odpowiada

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Bedoes opublikował na swoim Instagramie post po pierwszym koncercie jego ekipy 2115.

– Pierwszy koncert jako 2115 za nami, zrobiliśmy to. Marzenie. Marzenie. Marzenie. Strzelamy miotaczami ognia i jeździmy motocyklami na scenie. To początek czegoś naprawdę wielkiego. Dziękuję wszystkim którzy nas wspierają w tej przygodzie. Mixtape wkrótce. 2115 – napisał rpaper.

Do jego wpisu odniósł się OKI, który napisał w komentarzu:

– Dostałem właśnie wiadomość od The Game że wszyscy mamy się ubrać na czerwono.

Do komentarza Okiego natychmiast ustosunkował się Bedi, który napisał:

– spietadresiara o siemano ten typ mes trzeba było zostać dresiarzem.

– Ile czekałeś aż skomentuje Ci zdjecie zebys mogl to napisac? – odpowiadział Oki.

Skomentowałeś mi zdjęcie 3 min po wrzuceniu wiec nie tak długo ale miło mi ze masz powiadomienia włączone na moje posty 👨🏻‍❤️‍👨🏼 – odbił piłeczkę reprezentant 2115.

– Jestem ogromnym fanem The Game a Ty chyba jesteś w Polsce jego oficialnym łącznikiem więc musiałem je włączyć – napisał członek OIO.

I o ile do tej pory wszystko wyglądało na żarty, to ostatni komentarz Bedoesa może wskazywać, że rozmowa obu kolegów po fachu poszła o krok za daleko.

@spietadresiara to jest dość zabawne stary ze nagle wchodzisz na mój profil i dajesz mi komentarze a jeszcze wczoraj na backstage sytuacja była zupełnie inna. myślałeś ze nie napisze o tym bo tutaj w komentarzach sobie robimy jaja? myliłeś się. wczoraj schodzę ze sceny podchodzi do mnie oki i on mi drink daje i zaczyna robić jakieś dziwne akcje ile ty masz lat siedemnaście O.o – na te słowa Bedoesa nie było już odpowiedzi Okiego.

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowego beefu w polskim rapie? Tego dowiemy się zapewne w ciagu najbliższych kilku dni.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @bedoes2115

Polecane

Share This