Okoliczny Element, Jarecki i BRK na Connection Festival


2011.09.22

opublikował:

Okoliczny Element, Jarecki i BRK na Connection Festival

Connection Festival odbędzie się 01 października (sobota) na lotnisku Opole, Polska Nowa Wieś. Wstęp już od godziny 15:00. Prócz ww. Jareckiego, BRK oraz Okolicznego Elementu na scenie rapowej zagoszczą m.in. Łona & The Pimps, Reno, Lilu oraz The Pryzmat.

Organizatorzy tak opisują tę nową imprezę na festiwalowej mapie:

„Connection Festival to połączenie muzyki i sztuk wizualnych w jednej przestrzeni. Jednodniowy fest, który zaskoczy Was swoim rozmachem. Połączeniem trzech scen muzycznych gwarantuje najbardziej wybrednym słuchaczom odnalezienie czegoś dla siebie!Pierwsza edycja będzie zapowiedzią tego co czeka nas w przyszłości. Connection Festival z założenia ma być cykliczny. Naszym celem jest wypełnienie luki na rynku wydarzeń muzycznych. Impreza ma promować artystów z Opola i okolic, których zestawimy z wykonawcami z reszty Polski, oraz Anglii, Białorusi, Niemiec, Bułgarii i Czech.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa interdyscyplinarna, graffiti life act oraz projekt instalacji mappingowej tworzonej specjalnie z okazji Connection Festival.  Zamierzeniem jej autorów jest wykorzystanie możliwości ekspozycyjnych hangaru samolotowego i oprawianie specjalnie przygotowaną projekcją multimedialnąNie bawimy się bez celu! Część dochodu z imprezy zostanie przekazana na rzecz  Rafała Gliniorza, który uległ poważnemu wypadkowi. Kiedy jechał swoim motorem został zepchnięty z drogi przez nieuważnego kierowcę w wyniku czego stracił nogę. Obecnie zbiera pieniądze na specjalistyczną protezę, która usprawni jego normalne funkcjonowaniu”.

Bilety w cenie 50 zł dostępne są na stronie www.conectionfestival.pl oraz w sieci: Ticket Portal, Sklepach Ragtime, on-line, a także do kupienia przy wejściu na imprezę.

Polecane

Share This