On Air – nowa impreza na festiwalowej mapie Polski


2022.04.04

opublikował:

On Air – nowa impreza na festiwalowej mapie Polski

We wrześniu w Warszawie odbędzie się nowy festiwal na miarę najlepszych wydarzeń muzycznych w Europie. Organizatorem wydarzenia jest Follow The Step – jeden z największych i najszybciej rozwijających się promotorów muzycznych i organizatorów wydarzeń live na polskim rynku. Agencja znana jest z wydarzeń takich jak Fest Festival, Undercity, Wisłoujście, Summer Contrast, World Wide Warsaw, cyklu koncertów Lato na Pradze oraz z popularnych warszawskich klubów – Smolna i Praga Centrum.

“On Air to połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata. Chcemy wykorzystać ostatnie słoneczne dni i wypełnić je muzycznym widowiskiem jakiego w Warszawie jeszcze nie było”.

Styl muzyczny On Air to współczesna mieszanka jakościowego popu, alternatywy, rapu i innych gatunków będących obecnie na topie najczęściej słuchanych utworów. On Air przeniesie festiwalowy klimat do tętniącej życiem Warszawy. Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji.

Gdzie? Kiedy? Kto wystąpi?

Organizatorzy dokładną datę wydarzenia, jego lokalizację oraz line- up pozostawiają na ten moment w tajemnicy. Więcej informacji na ten temat znajdziemy w najbliższą środę, 6 kwietnia o godzinie 11:00 na oficjalnym profilu festiwalu.

Profil FB: https://www.facebook.com/on.air.warsaw
Strona WWW: www.onairfestival.pl

Polecane

Share This