Onar – „Wszechświat” ft. Luka (wideo)

Klip zapowiadający "Autodestrukcję".


2014.09.08

opublikował:

Onar – „Wszechświat” ft. Luka (wideo)

Onar udostępnił kolejny singiel promujący album „Autodestrukcja”. W utworze „Wszechświat” gościnnie udzielił się Luka.

Po „1000e serc” czas na następny klip promujący nadchodzące solo Onara. Album swoją premierę będzie miał 24 października. Znany jest także wygląd okładki, za którą w całości odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki.

Scenariusz i reżyseria to dzieło Michała Jagiełły. Autor klipu dziękuje STScI za udostępnienie zdjęć z teleskopu Hubble`a. W teledysku zagrali Michał Jagiełło i Joanna Koc.

Staram się robić płyty spójne i w określonym klimacie, a nie przekrojowe, czyli dla każdego coś dobrego. „Wszechświat” jest mocnym punktem na mojej płycie, ale nie brakuje oczywiście innych, dlatego też nie miałem problemu, żeby od razu wybrać 4 single, które będą ją promować. Klimat mocny, dojrzały, kilka historii o miłości i o życiu – powiedział Onar. Artysta odniósł się również do samego klipu, a także nadchodzących obrazów:Robimy klipy różne i z różnymi osobami. Ten singiel został pokazany w ten sposób, następny będzie bardzo prosty i wystąpi w nim znany aktor ze starych czasów, który będzie mówił o swoim życiu. Kolejny to studyjna petarda jakich mało, a więc różnorodność w obrazie i stylu.

Ze względu na liczbę gości album jest mocno solowym materiałem. Na „Autodestrukcji” gościnnie w charakterze wokalnym pojawia się tylko Luka. Miałem ochotę zrobić coś solowego. Chcę pisać zwrotki i zapraszać gości do refrenów – dodał Onar. Za jeden z refrenów na albumie odpowiedzialny jest również DJ Grubaz.

{program-muzyczny}

Tracklista:

1.Daj mi rękę

2.Dorosłe dziecko

3.Starerzeczy/Nowerzeczy

4.Ptaki na niebie ft. Luka

5.1000e serc

6.Sinusoida

7.Wszechświat ft. Luka

8.Nobody knows ft. DJ Grubaz

9.Smutny rap

10.Wolne atomy

11.Do lustra

12.Jutro

Wraz z pojawieniem się klipu rusza preorder albumu. Dla zamawiających krążek przedpremierowo przewidziano dwa specjalne pakiety:

1. Płyta w wersji deluxe (2CD standard plus instrumentale), do tego specjalny pakiet naklejek związanych z płytą (vlepki wielkości opakowania CD zaprojektowane przez Forina). Wszyscy którzy kupią album otrzymają na maila album mp3 wraz z pełną poligrafią w cenie zestawu. Liczba zestawów jest ograniczona do 1000, a ich cena to 39.99

2. Pakiet pierwszy wraz z okazjonalną koszulką w cenie 109 zł.

Polecane