Open’er 2022: Pierwsi artyści Beat Stage oraz Don Toliver dołączają do line-upu


2022.05.28

opublikował:

Open’er 2022: Pierwsi artyści Beat Stage oraz Don Toliver dołączają do line-upu

Organizatorzy ogłosili pierwszą połowę Beat Stage – z najsilniejszym line-upem w historii festiwalu. Skład sceny otwierają Adam Beyer, Lilly Palmer, Nicole Moudaber, Anfisa Letyago, Paco Osuna oraz VTSS. Do składu Tent Stage dołącza Don Toliver – jedna z najciekawszych postaci współczesnego hip-hopu z południa USA.

Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd znaleźli się m.in. Dua Lipa, Imagine Dragons, The Killers, Twenty One Pilots, Playboi Carti, Martin Garrix, The Chemical Brothers, Måneskin, Megan Thee Stallion, Glass Animals, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Clairo, Tove Lo, Little Simz, Jessie Ware, Royal Blood, Years & Years, The Smile czy Michael Kiwanuka. Do zobaczenia na Lotnisku Gdynia-Kosakowo, 29 czerwca – 2 lipca.

Wspierajmy Ukrainę na koncertach! Trwa specjalna akcja we współpracy z Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, podczas której zbieramy środki na odbudowę ukraińskich szkół, a także na edukację i rozwój dzieci i młodzieży z Ukrainy, w związku z trwającą barbarzyńską inwazją Rosji na ich kraj. Pomóc możesz zarówno teraz, jak i w trakcie Open’er Festival. Więcej o inicjatywie: www.pcpm.org.pl/koncerty

ADAM BEYER

Od szwedzkiego undergroundu po absolutny szczyt globalnej kultury klubowej – po blisko 3 dekadach na scenie Adam Beyer nadal niepodważalnie pociąga za sznurki współczesnego świata techno. Założyciel słynnego Drumcode Records, headliner największych festiwali i imprez klubowych na świecie, enigmatyczny DJ, którego postępowe podejście do techno stało się jednym z najbardziej poszukiwanych brzmień tego gatunku. Adam Beyer przejmie Beat Stage już 1 lipca.

LILLY PALMER

Królowa pulsującego techno, głębokich melancholijnych brzmień, intrygujących melodii i elektryzujących basów. Lilly Palmer tworzy unikalny i energetyczny klimat, który wysyła publiczność wprost do stratosfery, bez biletów powrotnych. Legendy jej setów uczyniły z niej jedną z najbardziej pożądanych artystek największych wydarzeń klubowych, od Amsterdamu, przez Ibizę, aż po Indie. Lilly Palmer na Beat Stage 30 czerwca!

NICOLE MOUDABER

Twórczość Nicole Moudaber to maszyna napędzana surowymi emocjami, a sama artystka nieustannie i intensywnie pracuje nad rozwojem artystycznym i osobistym. Założycielka MOOD Records i rozchwytywana DJ-ka oraz producentka naznaczyła swoimi setami praktycznie wszystkie światowe stolice clubbingu, stając się jedną z najbardziej wpływowych artystek świata techno. Nicole Moudaber wystąpi na Beat Stage 2 lipca.

ANFISA LETYAGO

Popularność Anfisy Letyago powiększa się z każdym rokiem z zawrotną prędkością. Włoska DJ-ka i producentka ma na koncie występy na największych festiwalach muzyki klubowej na świecie, a w 2021 roku założyła własny label N:S:DA. W tym samym roku ukazały się jej dwie EP-ki – „Listen” oraz „Nisida”. Anfisa Letyago wystąpi na Beat Stage 1 lipca.

PACO OSUNA

Paco Osuna to jeden z najbardziej renomowanych artystów świata muzycznej elektroniki. Od ponad 25 lat kreatywność i odwaga w poszukiwaniu nowych form ekspresji stanowią jego główne cechy jako twórcy, którego charakterystycznym brzmieniem jest połączenie czystego techno i house’u z głebią, mrokiem i nieskończoną wyobraźnią. W jego występach zawsze chodzi o jakość, a nie ilość o czym przekonamy się już 29 czerwca na Beat Stage.

VTSS

Martyna Maja, czyli VTSS, to jedna z największych polskich gwiazd clubbingu. Artystka dołączyła do Technicolour Records (sub-labelu legendarnego Ninja Tune) i ma za sobą szereg występów na międzynarodowych imprezach, w tym m.in. Boiler Room. Niedawno ukazała się jej najnowsza EP-ka „Projections” – pierwsza nagrana po przeprowadzce do Londynu. Do zobaczenia na Beat Stage 30 czerwca.

DON TOLIVER

Gdyby Don Toliver przyleciał na koncert statkiem kosmicznym, nikt nie uważałby tego za dziwne. Jego muzyka funkcjonuje we własnym układzie słonecznym, gdzie na orbicie krążą zarówno hip-hop, R&B, ambitny pop, a nawet nieco rocka. Pochodzący z Houston artysta ma soją własną artystyczną wizję, która w 2018 wyniosła go do mainstreamu, a nieco później Rolling Stone umieścił go w zestawieniu “10 Biggest Breakthrough Artists of 2020”. Od tego czasu zgromadził miliardy streamów, ogromny fanbase i uwagę muzycznego świata. Jego ubiegłoroczny drugi album “Life of a Don” debiutował na 2 miejscu w USA. Don Toliver wystąpi na Tent Stage 30 czerwca w zastępstwie za Gunnę, którego koncert został odwołany.

REGULAR TICKETS w sprzedaży (do 6.06.2022 lub do wyczerpania puli)

Karnet 4 DNI – 699 ​​​PLN

Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 819 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) – 499 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 589 PLN

Bilet jednodniowy – 349 PLN

Wszystkie bilety zakupione na Open’er Festival Powered by Orange 2020 i 2021 zachowują ważność na nową datę festiwalu.

Polecane

Share This