Open`er – kolejne ogłoszenia i rozpiska festiwalu


2013.06.22

opublikował:

Open`er – kolejne ogłoszenia i rozpiska festiwalu

Informowaliśmy już, że na tegorocznym Open`erze pojawi się Miguel – sensacja tegorocznej gali Grammy. Skład uzupełnili polscy wykonawcy. Poznaliśmy też obsadę Beat Stage. Pełny harmonogram występów znajdziecie tutaj.

   

Lao Che – wracają na Open’era po trzech latach przerwy. Tym razem z albumem „Soundtrack”, który stał się kolejnym w dyskografii zespołu koncepcyjnym wydawnictwem. Lao Che są chyba jedynym polskim zespołem, który opracowuje zadany sobie temat, w taki sposób, że koncepcyjność wydaje się być najlepszym pomysłem na płytę. I jak na każdym wcześniejszym wydawnictwie zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki.,

     

Dawid Podsiadło – ujmujący młody człowiek. Choć jest zwycięzcą telewizyjnego show, swoim debiutanckim albumem „Comfort and Happiness” udowodnił, że jest artystą z krwi i kości. Na płycie, nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale świetnie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza.

Tajemniczy duet Ptaki to stołeczni diggerzy, didżeje i producenci, którzy nie chcą ujawniać prawdziwej tożsamości. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem opierającym się wyłącznie na samplach…

Beat Stage      

Na Beat Stage zagrają: Pol On, Marcin Krupa, SLG, Marcin Czubala, Chloe Martini (Live), Seb Skalski, Miko Czajkowski, Adam Zasada, Naphta,  Patryk Niedziela, Envee (Live), Klaves (live), The Phantom, Chmara Winter, BLCKSHP i oczywiście ogłoszeni wcześniej Catz` N Dogz!

Polecane

Share This