Open’er Park zamiast Open’er Festivalu – wiemy, kto zagra w tym roku w Gdyni


2021.05.21

opublikował:

Open’er Park zamiast Open’er Festivalu – wiemy, kto zagra w tym roku w Gdyni

fot. D. Szewczuk / @dagsoon

Wiemy już, że z racji na trwającą pandemię tegoroczny Open’er Festival nie dojdzie do skutku. Alter Art nie zapomina jednak o Gdyni i zamiast festiwalu organizuje cykl koncertów pod hasłem Open’er Park. Wydarzenia będą się odbywać na przestrzeni kilku tygodni w gdyńskim Parku Kolibki. Póki co poznaliśmy gwiazdy pierwszych czterech koncertów i już teraz widać, że atrakcji nie zabraknie.

Open’er Pak otworzy zaplanowany na 15 lipca koncert Brodki. Artystka zaprezentuje na nim po raz pierwszy materiał z szykowanego na przyszły piątek albumu „BRUT”. 16 lipca na scenie pojawią się The Dumplings. Grupa jest obecnie w stanie zawieszenia, ale wznawia działalność tylko na jeden koncert.

Sprawdź także: Open’er dopiero w 2022 roku. Alter Art opublikował oświadczenie w sprawie swojego festiwalu

Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się w niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla was, festiwalu. Open’er od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których nie istnielibyśmy. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu, zagramy w tym roku jeden, wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszystko zaczęło się u nas – komentuję Justyna Święs i Kuba Karaś.

17 i 18 lipca to dwa koncerty Quebonafide, który wraca na scenę po pandemicznej przerwie, by promować ubiegłoroczny krążek „ROMANTIC PSYCHO”.

Łącznie w ramach Open’er Parku mają się odbyć 24 koncerty – w każdy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę od 15 lipca do 22 sierpnia. Sprzedaż biletów na pierwsze wydarzenia rusza już dziś.

Polecane

Share This