Open’er to ważny symbol dla Jana-rapowanie. Jaki będzie jego następny cel?


2019.05.13

opublikował:

Open’er to ważny symbol dla Jana-rapowanie. Jaki będzie jego następny cel?

foto: mat. pras.

Jak obiecał, tak zrobił. Właściwie zrobi, bo open’erowy koncert dopiero przed nim. W weekend Jan-rapowanie podzielił się z fanami SMS-em, którego napisał w 2019 roku.

Raper przyznaje, że występ na Open’erze to dla niego i dla jego zespołu ogromnie ważny moment w życiu. Zdradził także, że kolejnym checkpointem, który chce zaliczyć w swojej karierze, jest złota płyta.

Spełniło się największe marzenie moje i moich kolegów z zespołu Jan-rapowanie. W tym roku wystąpimy na Open’er Festivalu. Chodząc jeszcze do szkoły, cały rok myśleliśmy o tym, jak zorganizować wyjazd na tę fantastyczną imprezę, skąd wziąć na to pieniądze i gdzie będziemy spać. Na pierwszego Open’era zbierałem rok i jechałem z Kacprem (hypeman Janka – przyp. red.) 11 godzin autokarem (22 ZŁOTE!!). Nawinąłem kiedyś: „W KTÓRYMŚ ROKU ODDAM CI BILET NA OPKA, BO SIĘ OKAŻE, ŻE NA NIM GRAM, I KONIEC KROPKA”. Jest to rok 2019, a o obietnicy pamiętam. Bardzo chciałem się tym wszystkim z Wami podzielić. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli uda się Wam nas odwiedzić w tym wyjątkowym dla nas dniu. Ten występ będzie dla nas bardzo ważnym symbolem. Następny cel – złota płyta – napisał na Instagramie artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jan-rapowanie (@janekoficjalnie)

Polecane

Share This