Orange Warsaw Festival 2020 odwołany. Na osłodę organizatorzy ujawnili pierwszą gwiazdę przyszłorocznej edycji


2020.04.17

opublikował:

Orange Warsaw Festival 2020 odwołany. Na osłodę organizatorzy ujawnili pierwszą gwiazdę przyszłorocznej edycji

Orange Warsaw Festival 2020 nie odbędzie się. Spodziewaliśmy się takiej decyzji, teraz wreszcie dostajemy oficjalny komunikat. Arter Art prosi, by nie oddawać biletów i karnetów, ale zachować je na przyszły rok, jednocześnie oczywiście umożliwiając zwrot wejściówek lub wymianę ich na vouchery tym, którzy nie z różnych przyczyn nie będą mogli zawitać na OWF w 2021 roku.

To dla nas wszystkich niezwykle trudny moment. W ostatnim czasie koronawirus zdominował praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając całą globalną społeczność na ciężką próbę.

Tak jak Wy, po miesiącach przygotowań, nie mogliśmy się doczekać kolejnej edycji Orange Warsaw Festival i dwóch magicznych dni z muzyką w Warszawie. Nistety, rzeczywistość ostatnich tygodni okazała się bezwzględna. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13. edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie. Z ogromnym smutkiem i ciężkim sercem informujemy, że 2020 to będzie rok bez OWF, jednak jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze – czytamy w oficjalnym komunikacie.

OWF 2021 odbędzie się dniach 4-5 czerwca. Organizatorzy zapewniają, że duża część artystów z tegorocznego line-upu pojawi się na przyszłorocznej edycji, obiecują też sporo nowych artystów. Póki co wiemy, że w 2021 do Warszawy przyjedzie formacja BROCKHAMPTON, która miała zawitać na festiwal w tym roku.

Na tegorocznej edycji Orange Warsaw Festivalu obok BROCKHAMPTON mieli pojawić się m.in. Tyler, the Creator, Camila Cabello, Young Thug i 5 Seconds of Summer.

Polecane

Share This