Ørganek – nowy klip i ważne przesłanie dla słuchaczy


2019.04.10

opublikował:

Ørganek – nowy klip i ważne przesłanie dla słuchaczy

fot. kadr z wideo

W sieci pojawiło się nowe wideo grupy Ørganek. Artyści przygotowali klip do utworu „Niemiłość”, który trafił na reedycję platynowego albumu „Czarna Madonna”.

Chcieliśmy raz jeszcze w prosty sposób przypomnieć nam wszystkim, że niezależnie od tego czym się zajmujemy, kim jesteśmy, w co wierzymy i na kogo głosujemy, wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Ludźmi, którzy potrzebują szacunku, zrozumienia i miłości. Wsparcia i dialogu. I o to do Was tym obrazem apelujemy – komentują przy okazji premiery artyści.

Wydanie reedycji nie oznacza, że zespół nie pracuje nad nowym materiałem. Tomasz Organek mówił niedawno przed naszą kamerą o kierunku, w jakim chce pójść ze swoimi kolegami.

Jest w nas silna potrzeba, żeby pójść do przodu, zrobić wyraźny krok w stronę przyszłości. Zaczęliśmy prace nad trzecim krążkiem, który będziemy promować jesienią. Na pewno wyjdzie nowa piosenka. Całość ukaże się albo pod koniec tego roku wiosną przyszłego. Chcemy się do tego dobrze przygotować, bo to będzie taki trochę nowy etap w historii tego zespołu. Życzyłbym sobie, żeby był tak owocny jak ten, ale zobaczymy jak będzie. Jednak ta potrzeba rozwoju, poszukiwania nowych środków wyrazu i tego, żeby nie znudzić publiczności, ale też siebie nie znudzić, sprawia, że będziemy mocno eksperymentować. Chcemy nie tyle porzucić dotychczasowe środki wyrazu, co trochę wyjść z vintage’u, z którym jesteśmy wiązani – zadeklarował lider formacji Ørganek.

Polecane

Share This