Organek nowym singlem wspiera akcję informacyjną Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego oraz Fundacji Człowiek


2021.01.04

opublikował:

Organek nowym singlem wspiera akcję informacyjną Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego oraz Fundacji Człowiek

Po sukcesach odniesionych przez albumy „GŁUPI” oraz „Czarna Madonna”, kwartet ORGANEK otwiera następny rozdział w swojej twórczości.

W obecnych czasach niewielu artystów w Polsce potrafi tworzyć rzeczy ponadczasowe. Wymaga to niebywałej odwagi, talentu, szczerości i szczęścia. Po utworach, które pokochała publiczność, takich jak ” Głupi Ja”, „Wiosna”, „Czarna Madonna”, ” Mississippi w ogniu” i „Pogo” nadszedł czas na piosenkę „Walcz”. Tomasz Organek wraz z przyjaciółmi opowiada trudną historię człowieka, która w okresie pandemii jest szczególnie ważna.

O utworze „Walcz” tak mówi Tomasz Organek:

– Walcz to piosenka o nas wszystkich, czyli o ludziach, którym ostatni rok dał w kość. Ale wychodzimy z niego mocniejsi, bo walka jest wpisana w naszą tożsamość.

Utwór „Walcz” jest częścią akcji informacyjnej Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego oraz Fundacji Człowiek dotyczącej bezpłatnej pomocy terapeutycznej osobom w kryzysie psychicznym, w tym poszkodowanym w wyniku obecnej epidemii COVID-19.

Reżyserem teledysku do utworu „Walcz” jest Agata Trzebuchowska. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman. Wśród aktorów zaproszonych do teledysku jest Eliza Rycembel. Premiera teledysku odbędzie się 4 stycznia 2021 roku.

Polecane

Share This