Organizator Woodstocku 50 zapewnia: impreza się odbędzie


2019.05.02

opublikował:

Organizator Woodstocku 50 zapewnia: impreza się odbędzie

fot. materiały prasowe

Coraz dziwniej robi się wokół zaplanowanego na sierpień Woodstocku. Kilka dni temu informowaliśmy, że główny sponsor imprezy wycofał się z niej, informując jednocześnie, że festiwal się nie odbędzie. Organizatorzy imprezy odpowiedzieli krótkim oświadczeniem opublikowanym na łamach lokalnej prasy, w którym zapewniali, że impreza nie zostanie odwołana. Teraz potwierdza to Michael Lang, inicjator przedsięwzięcia.

Mimo wycofania się naszego partnera biznesowego, nadal pracujemy nad festiwalem i zamierzamy znaleźć nowych partnerów. Dziękujemy stanowi Nowy Jork i hrabstwu Schuyler za wsparcie i ciężką pracę. Jubileuszowy Woodstock się odbędzie i będzie świetny – deklaruje w oficjalnym komunikacie Lang.

Przypomnijmy, że z udziału w Woodstocku 50 kilka tygodni temu wycofali się The Black Keys. Mimo to line-up robi ogromne wrażenie, znajdują się w nim bowiem m.in. JAY-Z, The Killers, Chanse The Rapper, Janelle Monae, Vince Staples, Halsey, Imagine Dragons, Common, Cage The Elephant, The Raconteurs i wielu, wielu innych.

Polecane

Share This