Organizatorzy FEST Festivalu odpowiadają na pytania fanów


2020.04.17

opublikował:

Organizatorzy FEST Festivalu odpowiadają na pytania fanów

W Polsce stopniowo mają być znoszone ograniczenia spowodowane kwarantanną i pandemią koronawirusa. Nie oznacza to szybkiego powrotu imprez masowych – jak zapowiedział premier, te najprawdopodobniej powrócą jako ostatnie. Organizator FEST Festival wydał oświadczenie, którym odpowiada na większość pytań fanów imprezy.

Robimy wszystko, aby czekało na Was wydarzenie, które na długo pozostanie w waszej pamięci. Jeśli chcemy, abyście 13-15 sierpnia przeżyli w Chorzowie niezapomnianą przygodę, nie możemy zwolnić tempa – napisano w oświadczeniu – Na bieżąco monitorujemy informacje przekazywane przez Państwową Inspekcję Sanitarną, Rząd oraz Światową Organizację Zdrowia. Wciąż czekamy na decyzję, która jasno oznajmi, czy imprezy masowe w te wakacje będą mogły się odbyć normalnie. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, dlatego jeśli nie będziemy posiadać 100% pewności, że festiwal może się odbyć bez narażania zdrowia jego uczestników – impreza zostanie przeniesiona – przekazano.

Organizator wyjaśnił także, że w razie przeniesienia imprezy na przyszły rok to bilety zachowują ważność. Można bezie je także zwrócić zgodnie z regulaminem opisanym na stronie festiwalu.

Polecane

Share This