Organizatorzy Sun Festivalu odpowiadają ReTo

Raper nadział się na mocną kontrę.


2024.05.28

opublikował:

Organizatorzy Sun Festivalu odpowiadają ReTo

fot. Mike Strykowsky

ReTo zakończył ubiegły tydzień mocnym statementem wymierzonym w Sun Festival. Raper stwierdził, że skoro organizatorzy kołobrzeskiej imprezy nie widzą go na jej głównej scenie, to on nie zamierza w ogóle się tam pojawiać.

Dostaję o was pytania, czy będę w tym roku na Sun Festivalu. Nie będzie mnie dlatego, że Sun Festival stwierdził, że w tym roku na głównej scenie nie ma miejsca na mój występ. Dlatego ja r***m Sun Festival. Zapraszam was do Płocka na festiwal, zapraszam do Sławy i do Giżycka, gdzie będę. W moim terminarzu miejsca na Sun Festival już nie będzie – stwierdził w nagraniu opublikowanym w stories na Instagramie ReTo.

SPRAWDŹ TAKŻE: PlanBe łączy siły z Paluchem

Po niespełna dwóch dniach ReTo doczekał się odpowiedzi. W komunikacie Sun Festivalu nie pada jego ksywka, niemniej treść jednoznacznie odnosi się do słów rapera. Dowiedzieliśmy się, że raperowi proponowano koncert na Black Stage, na której wystąpią m.in. Szpaku, KęKę, Malik Montana, Zeamsone, Young Multi i Beteo.

Słyszeliśmy, że dla niektórych artystów (lub przynajmniej dla ich ego) Black Stage jest za mała. My na szczęście wiemy, że zagrają na niej w tym roku wielcy artyści i zrobią tam ogień! A my sprawimy, jak co roku, by technicznie była to scena tak spektakularna, jak nasz Red Stage! – napisali organizatorzy, zapowiadając, że pełny skład sceny Black poznamy na początku czerwca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sun Festival (@sunfestivalpl)

Polecane

Share This