OsaKa i Szymi Szyms w mocno zwariowanym klipie


2021.02.28

opublikował:

OsaKa i Szymi Szyms w mocno zwariowanym klipie

Niedawno poznaliśmy nowego zawodnika, który będzie reprezentował barwy wytwórni Quebonafide. QueQuality przekazało w swoich social mediach, że jej szeregi zasilił OsaKa. Razem z tą informacją fani otrzymali pierwszy singiel młodego rapera, który zapowiada jego nadchodzący album „Nindo”. Teraz na kanale wytwórni QueQuality udostępniony został drugi singiel zapowiadajacy krążek nowego członka wytwórni Quebo. ,,Ajajaj” to drugi singiel promujący pierwszy oficjalny album OsaKi, który ukaże się na rynku w marcu tego roku. Gościnnie w numerze udzielił się Szymi Szyms.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kogo z polskiego rapu słucha Margaret?

Nindō (忍道; dosł. „Droga Ninja”) to osobista zasada, według której żyje każdy shinobi. To ich sposób na życie ninja, motto, wierzenie lub „marzenie”. ,,Nindo” to album bardzo emocjonalny, wypełniony po brzegi szczerością i cechujący się brakiem jakichkolwiek barier w przekazywanej treści. Raper otwarcie rozlicza się ze sobą i swoją przeszłością serwując słuchaczom osiem spójnych utworów. Osiem numerów, jak osiem punktów czakry w ciele ninja (tzw. osiem wewnętrznych bram). Numery otwierają przypisane do nich bramy, a każda brama to krok w przód. Krążek ukaże się w tym miesiącu.

Tymczasem szef QueQuality oraz jego manager mogą pochwalić się kolejnym wyróżnieniem. W zeszłym roku Quebonafide wydał kolejny album i trzeba przyznać, że narobił sporo zamieszania na rynku muzycznym. Premiera „Romantic Psycho” była bardzo spektakularną i innowacyjną kampanią promocyjną. Nietypowe akcje, tajemnicze przesyłki do fanów, zmiana wizerunku – raper zaskakiwał na każdym kroku. Wszystko to dało znakomite efekty – album rozszedł się jak ciepłe bułeczki i praktycznie zdominował rynek muzyczny pod każdym względem. Teraz Quebo oraz jego manager otrzymali wyjątkowe wyróżnienie. Akademia Menadżerów Muzycznych ogłosiła właśnie, że zwycięzcami nagrody AMM 2020, czyli zdobywcami tytułu Artysta roku i Menadżer roku, zostali Quebonafide oraz jego manager Piotr „Dj Ike” Zawałkiewicz.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This