Osiem kobiet dołącza do line up’u FEST Festiwalu


2020.03.09

opublikował:

Osiem kobiet dołącza do line up’u FEST Festiwalu

Organizatorzy FEST Festivalu ujawnili kolejnych artystów, jakich zobaczymy na tegorocznej edycji wydarzenia w dniach 13-15 sierpnia tego roku w Chorzowie. Do line up’u sierpniowego festiwalu dołączyła silna reprezentacja płci pięknej – aż osiem niezwykłych kobiet.

LFani zobaczą w Chorzowie La Roux, która zachwyciła takimi hitami, jak „Bulletprooof”, „In For The Kill” czy „I’m Not Your Toy”. W lutym, aż po sześciu latach przerwy, Brytyjka wydała swój nowy pełnowymiarowy album, a festiwal w Polsce będzie jednym z przystanków na jej trasie koncertowej.

Kolejną artystką, która wystąpi na festiwalu jest Sinead Harnett – wystąpi w Chorzowie 14 sierpnia.

Na FEST wystąpi także Joy Crookes, Brytyjska artystka ma na koncie trzy minialbumy orz nominację do BRIT Awards w kategorii Wschodząca gwiazda.

Princess Nokia to amerykańska raper,a która wydała już dwa krążki i to w tym roku. Fani na pewno usłyszą numery z„Everything Sucks” oraz „Everything Is Beautiful”

Brooke Candy to amerykańska raper,a której kariera nabrała rozpędu po występie w teledysku do numeru „Genesis” autorstwa Grimes w 2012 roku. Kilka lat później artystka koncertowała już u boku Charli XCX czy Lizzo.

Amerykańska wokalistka, raperka i modelka Ashnikko zagra 15 sierpnia.

Na FEST Festivalu nie zabraknie naszych rodzimych wokalistek. Fani zobaczą w Chorzowie Natalie Przybysz. W październiku ukazała się jej solowa płyta „Jak namalować ogień”.

Kolejną polską artystką jaką zobaczymy na festiwalu jest Natalia Nykiel. Piosenkarka musiała ostatnio zrezygnować z wyjazdu do Teksasu, ponieważ władze miasta Austin postanowiły odwołać South by Southwest Festival z obaw przed epidemią koronawirusa.

Polecane

Share This