Oskar z PRO8L3Mu w nowym singlu Guziora


2020.10.27

opublikował:

Oskar z PRO8L3Mu w nowym singlu Guziora

fot. kadr z wideo

Mimo iż na własnym kanale EVILTWINcorp. Guzior nadal pozostaje graczem QueQuality i to właśnie nakładem tej wytwórni ukaże się jego nowy album „PLEŚŃ”. W sieci właśnie pojawił się zapowiadający je singiel „F A L A” z gościnnym udziałem Oskara83.

Długo wyczekiwana przez fanów płyta „PLEŚŃ” to zbiór 10 spójnych numerów, które odsłaniają przed słuchaczem to, co działo się z raperem podczas ponad dwuletniej przerwy na scenie. Guzior zabiera odbiorców w podróż po swoim hermetycznym świecie, do którego rzadko dopuszcza kogoś z zewnątrz. Projekt swoją obecnością wzbogaciło kilku gości, lecz na chwilę obecną ich ksywki pozostają tajemnicą. Za warstwę muzyczną krążka odpowiedzialni są tacy producenci jak: Favst, Kubi Producent, FANTØM , Skrywa, Bero, Kosmos oraz Sergiusz. Wyjątkowe wydanie fizyczne jest dziełem Bartka Walczuka z kultowej grupy OSOM Studios.

QueQuality informuje, że wydawnictwo ukaże się na początku grudnia, czyli sklepową premierę zaplanowano zapewne na 4.12, bo to pierwszy piątek tego miesiąca. Już dziś możecie ja zamówić w QueShopie.

Polecane

Share This