„Ośmiornica” – wspólny numer Onara, Palucha i Lipy


2021.06.30

opublikował:

„Ośmiornica” – wspólny numer Onara, Palucha i Lipy

Foto: @bartekm

Właśnie wystartował limitowany preorder jedenastego solowego albumu Onara pt. “Achtung”. Płytę promuje nowy singiel „Ośmiornica” z gościnnym udziałem Palucha i Lipy.

– Tytuł „ACHTUNG” miałem w głowie od dawna, czekałem tylko na odpowiednią chwilę. Chciałem zaznaczyć moment, w którym zaszła we mnie zmiana, w którym otworzyłem się na inną muzykę, na nowych ludzi, nowe rozwiązania, nawet na sam proces tworzenia muzyki w studio. Album „ACHTUNG” jest płytą, której poświęciłem bardzo dużo czasu i serca. Zaprosiłem mnóstwo gości, z którymi ruszyliśmy w różne ciekawe podróże muzyczne. Po wydaniu wielu albumów, myślę, że ciężko jest znaleźć jakąś nową ścieżkę, świeże spojrzenie na muzykę. Czuję, że przy tej płycie pozostałem sobą, robiąc nowe rzeczy – mówi Onar.

Zamów preorder „ACHTUNG” na www.onar81.pl

Wydawnictwo wcześniej zapowiadał numer „Kortyzol” z gościnnym udziałem Kizo i Kabe.

Wersja deluxe albumu „ACHTUNG” to 10 utworów podstawowych oraz trzy dodatkowe bonus tracki. Płyta jest również dostępna w rozszerzonym wariancie, do którego dołączono szklankę i podstawkę do piwa. Każdy album zamówiony w przedsprzedaży będzie również podpisany przez rapera. Wśród gości na albumie pojawili się już m.in. Paluch, Lipa, Kizo oraz Kabe.

 

Polecane

Share This