Ostatnia pula biletów na koncert ZAZ


2012.05.30

opublikował:

Ostatnia pula biletów na koncert ZAZ

Do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletów na jedyny w Warszawie koncert ZAZ 5 czerwca w Sali Kongresowej. ZAZ stała się ulubienicą Polaków po jej pierwszym w Polsce koncercie, który odbył się w klubie Palladium w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas bilety zniknęły na wiele tygodni przed koncertem i nie wszyscy fani ZAZ mogli posłuchać genialnej wokalistki na żywo. Tym razem miejsc jest więcej, jednak bilety na występ znikają błyskawicznie, dlatego warto się śpieszyć! Koncert już za tydzień!

Ostatnia pula biletów na jedyny w Warszawie koncert francuskiej artystki ZAZ jest dostępna w sprzedaży. ZAZ, nazywana następczynią Edith Piaf, jest największym odkryciem muzyki francuskiej ostatnich lat. Z tygodnia na tydzień zyskuje nowych fanów na całym świecie, w tym licznych w Polsce. Jej ostatni koncert w listopadzie ubiegłego roku okazał się spektakularnym sukcesem. Nie tylko my straciliśmy głowę dla zawadiackiej Francuzki – w jej kalendarzu trudno znaleźć wolne miejsce, a trasy koncertowe obejmują Europę, Azję i Amerykę Północną.

ZAZ urzeka głosem z charakterystyczną chrypką i wdziękiem gawrosza. To w połączeniu z niezwykłą melodyjnością jej utworów stoi za światowym sukcesem artystki. Podczas warszawskiego koncertu ZAZ wykona repertuar ze swojej pierwszej płyty „ZAZ” oraz najnowszej „Sans Tsu Tsou”, która jest  zapisem koncertów, które zagrała w ciągu ostatniego roku m.in. we Francji, Niemczech i Szwajcarii. Krążki osiągnęły w Polsce status Platynowej i Złotej Płyty.

Każdy koncert ZAZ to silne doznanie artystyczne i bomba energetyczna, która na długo pozostawia pozytywne emocje.

Początek koncertu w Sali Kongresowej o godz.19.00.


Bilety w cenie od 90 zł do 350 zł (VIP) brutto (w tym 8% VAT) dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej:Organizatorem koncertu ZAZ w Warszawie jest agencja STX JAMBOREE.

Tagi


Polecane

Share This