Ostatnie bilety na koncert Bobby`ego McFerrina


2011.06.08

opublikował:

Ostatnie bilety na koncert Bobby`ego McFerrina

Ceny biletów: 100 zł, 120 zł, 140 zł, 160 zł, 190 zł, 220 zł.

Bilety dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ticketpro, Eventim oraz w kasie Sali Kongresowej PKiN tel. 22 656 72 99

Organizator: Good Music Productions.

Bobby McFerrin, nazywany jednym z cudów światowej muzyki, jest zdobywcą 10 nagród Grammy, uznawanym za jednego z najsłynniejszych na świecie innowatorów i improwizatorów wokalnych, jest wybitnym dyrygentem, twórcą jednej z najpopularniejszych piosenek końca XX wieku („Don`t Worry, Be Happy”), a także zapalonym rzecznikiem edukacji muzycznej. Jego płyty sprzedały się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, zaś współpraca z takimi artystami jak Yo-Yo Ma, Chick Corea i Herbie Hancock uczyniła z niego prawdziwego ambasadora muzyki klasycznej i jazzu.

McFerrin posiada cztero-oktawową skalę głosu i szeroki zakres technik wokalnych. To ostatni prawdziwy człowiek renesansu w świecie muzyki, badacz wokalny, który łączy własne pomysły z jazzem, folkiem i muzyką świata – chóralną, a’cappella i klasyczną. Jako dyrygent posiada słuch orkiestrowy, przez co jego inwencja wokalna zdaje się nie mieć granic. Potrafi zaśpiewać na przykład zainspirowane trąbką partie w standardzie jazzowym „Round Midnight” albo interpretuje partie fletu i wiolonczeli w dziełach Fauré i Vivaldiego, czy też po prostu tworzy zupełnie nowe brzmienie.

Koncerty Bobby’ego McFerrina to niezwykłe widowiska wokalne podczas, którego widzowie stają się częścią występu i śpiewają razem z nim!

www.bobbymcferrin.com

Polecane

Share This