Ostatnie bilety na Sabaton w Polsce


2010.11.06

opublikował:

Ostatnie bilety na Sabaton w Polsce

Chętni na spotkanie oko w oko ze Swedish War Machine i 2 oddziałami pomocniczymi mają dosłownie OSTATNIĄ szansę zaopatrzyć się w bilety…

Tysiące fanów niecierpliwie czekają na koncerty w Polsce szwedzkiej grupy Sabaton wspieranej przez szkocki Alestrom i szwedzki Steelwing, które odbędą się w 4 polskich miastach już w przyszłym tygodniu.

Dostępność biletów na poszczególne koncerty (stan na wieczór w pt. 5 listopada) przedstawia się następująco:

08.11 – Kraków, Studio, ul. Budryka 4 – sprzedaż w sieci Eventim zakończona, ostatnie bilety jeszcze dostępne w klubie i sklepie Metal Shop (ul. Długa 17)

10.11 – Katowice, Mega Club, ul. Żelazna 9 – sprzedaż w sieci Eventim zakończona, ostatnie bilety jeszcze dostępne wyłącznie w klubie

11.11 – Łódź, Dekompresja, ul. Limanowskiego 200 – sprzedaż w sieci Eventim zakończona, ostatnie bilety jeszcze dostępne wyłącznie w sklepie Strefa Biletów (ul. Piotrkowska 59)

12.11 – Rzeszów, Pod Palmą, ul. Cicha 4a – ostatnie bilety jeszcze dostępne w sieci Eventim, klubie, sklepie Toxic (ul. 3 Maja 30) i sklepie 102 (ul. Dąbrowskiego 60)

UWAGA: nie lada niespodzianka czeka tych, którzy wybierają się do Rzeszowa – w dniu koncertu w tym mieście o godz. 17.00 Sabaton spotka się z fanami w salonie EMPiK przy ul. Lisa Kuli 19. Oznacza to szansę na pamiątkowe zdjęcie z muzykami, uściśnięcie dłoni czy zdobycie autografów na płytach lub biletach!

Wstęp na wszystkie koncerty od 18.00, start o 19.00

Polecane

Share This