Ostatnie dni tańszych biletów na Lamb


2009.07.10

opublikował:

Ostatnie dni tańszych biletów na Lamb

14 sierpnia po raz pierwsze w Polsce w warszawskim klubie Palladium wystąpi legendarny brytyjski duet Lamb. Do 12 lipca można jeszcze nabyć bilety na to wydarzenie po niższych cenach (100 PLN). Od 13 lipca kończy się przedsprzedaż. Spóźnialscy muszą liczyć się z wydatkiem 120 PLN.

Sprzedaż biletów w Warszawie:

Bileterie EMPiK, Eventim, Ticketpro, Shortcut Traffic-Club, eBilet tel 08013106, 602 704 671, 606 916 988, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów oraz w sieć sklepów Media Markt i Saturn.

Sprzedaż ogólnopolska: sieć Bileterii EMPiK, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.shortcut.pl, sklepy sieci Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem www.goodmusic.com.pl

Lamb to legendarny i kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic – Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów – Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow, stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Ich niezwykłe produkcje oscylują pomiędzy lirycznymi, ambientowymi balladami, mrocznych trip hopem, aż po drapieżny i nerwowy drum’n’bass.

Mają swym koncie 4 albumy i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby , Cottonwool czy God Bless. W 2004 roku duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach. Ostatni wspólny koncert Barlow i Rhodes zagrali w amsterdamskim klubie Paradiso we wrześniu 2004. Pamiętny występ został zarejestrowany na potrzeby płyty DVD, która nigdy się nie ukazała.

Na początku tego roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu, który na lato zapowiedział pierwsze od kilku lat występy. W ramach tej trasy po raz pierwszy Lamb wystąpi również w Polsce.

Tagi


Polecane

Share This