Ostry klip Boya Chile

Boya Chile nagrali odważny klip do najnowszego singla „Make Me Feel”


2012.11.29

opublikował:

Ostry klip Boya Chile

Video wyreżyserował Hubert Piątkowski a w rolach głównych wystąpili – Monika Ordowska i Rafał Sieradzki. Zdjęcia kręcono w warszawskim klubie Capitol.

„Mamy nadzieję, że nikt nam tego klipu nie ocenzuruje, bo sam pomysł jak i efekt końcowy może wydawać się lekko szokujący” – mówią członkowie grupy.

Boya Chile to Michał Michalak i Rafał Malicki czyli housowy duet producencki nagrywający od kliku lat dla dużych zagranicznych labeli (Starlight, Armada Music). Ich kawałki grają w swoich setach takie gwiazdy jak Boy George, David Vandetta czy Daniel Bovie & Roy Rox. Nagrywają w duecie z Davidem Jonesem (Beatport Award 2011) czy Akim Bergenem (guru deep house). Ich numery regularnie lądują w Top 10 najlepiej sprzedających się utworów na Beatport.

Rafał Malicki jest liderem Mosqitoo oraz m.in. producentem płyt MaRiny Łuczenko i Dziun. Michał Michalak jest znanym warszawskim Dj-em – rezydentem m.in. z kultowego The Cinnamon, Paparazzi. Boya Chile są właścicielami labelu Hero-In Music. Prócz własnych setów na co dzień grają m.in. w składzie koncertowym MaRiny. W utworze „Make Me Feel” śpiewa Monika Głębowicz.

Polecane