Ostry nie poprzestał na Young Leosi i Kizo – weteran rapuje także o Oliwce Brazil: „Kiedyś lubiłem oliwki, dziś to ku*wa szlauf roku”


2022.09.30

opublikował:

Ostry nie poprzestał na Young Leosi i Kizo – weteran rapuje także o Oliwce Brazil: „Kiedyś lubiłem oliwki, dziś to ku*wa szlauf roku”

fot. @sadowsky_media

Póki co nie wiemy nic na temat ewentualnego nowego albumu Ostrego, pojawił się za to jego nowy mixtape „042 requiem”. Dostęp do wydawnictwa nie jest prosty, można je nabyć jedynie na koncertach w ramach trwającej trasy 120 minut z życia. W trackliście wydawnictwa znalazł się kawałek „Ch*j ci do tego”, w którym łodzianin zaczepia Kizo i nawija o c***e Young Leosi. Kysys z serwisu RapCelownik.pl cytuje fragment tego utworu na Twitterze, pisząc:

„Kizo, sorry, lecz od rapu lepsze wyszły ci batony,
mogę wpieprzać je na tony i to może cię zaskoczyć,
chcę ich bardziej niż ksiądz c***i Young Leosi”.

Kizo nie zostawił tej słów bez odpowiedzi. Czy jest zły? Wygląda na to, że nie.

– O.S.T.R dostanie od nas zapas batonów na zimę. Wysłałbym też płyty, ale są tak ch***we, że wszystkie zeszły – napisał na fanpage’u raper. Z racji na to, że część fanów odebrała to jako wypowiedź podszytą pretensją, artysta uzupełnił w komentarzach: – Jeżeli uważacie, że mnie „piecze dupa”, jesteście idiotami. Bardzo lubię Adama i go pozdrawiam. Super, że lubi produkty Kizzersa.

Jak się okazało, Ostry na swoim mixtape postanowił także skomentować pojawienie się na scenie rapowej kontrowersyjnej raperki Oliwki Brazil. W kawałku „Potajemnie wku*wiony” weteran rapuje:

„Witamy w Polsce ziomy, gdzie każdy na każdego jest potajemnie wku*wiony
Cóż zrobisz, se myślę siedząc przy kawie w szlafroku
Kiedyś lubiłem oliwki, dziś to k*rwa szlauf roku
Czujesz nerwy ze mną też tak jest
Tak mnie wku*wia, że musiałem jej poświęcić jeden wers”

O ile nie spodziewamy się, żeby do słów Ostrego odniosła się Young Leosia, to w wypadku Oliwki, jesteśmy prawie pewni, że raperka wcześniej czy później odpowie na zaczepkę Adama.

Polecane

Share This