Otsochodzi i Mielzky znowu razem


2022.08.10

opublikował:

Otsochodzi i Mielzky znowu razem

fot. mat. pras.

Ładnych kilka tygodni temu – gdy tylko Otsochodzi ujawnił tracklistę “Tarcho Terror” – szczególną uwagę wśród featów i kooperacji na nowej płycie zwrócił wspólny track z Grubym Mielzkym. Jak wiadomo, obaj artyści zaliczyli po drodze chłodniejszy etap swoich relacji, więc taki reunion wzbudza zrozumiałe zainteresowanie.

Z perspektywy fana należy się cieszyć, że wojenny topór został zakopany. Obaj artyści są obecnie w życiowej formie, więc połączenie ich wyrazistych stylów przyniosło nam kolejny mocny singiel z “Tarcho Terror”. A gdy dodamy do tego dynamiczną i świeżą wideo-produkcję Szerszenia to już naprawdę jesteśmy w domu. Za muzykę do “SMS” odpowiada C-Wash.

Tymczasem na www.tarchoterror.com lada moment wjeżdża świeży drop albumowego merchu w postaci czarnych t-shirtów. Cały czas zamówicie też nową płytę, ale już w wersji standard.

“Tarcho Terror” to piąty solowy projekt Otsochodzi, który niemal cały miniony rok spędził w trasie koncertowej z OIO. Jednak grupowy sukces nie stępił solowego instynktu, który pozwolił Otso wydać przez ostatnie lata aż cztery ważne dla polskiego rapu solówki. W piątek 5 sierpnia do tego panteonu dołączył “Tarcho Terror”. Wydawcą krążka jest 2020 label. Autorem zdjęcia okładkowego “Tarcho Terror” jest Karol Grygoruk, zaś projekt graficzny wyszedł spod ręki PWEE3000.

Polecane

Share This