Otsochodzi u Wojewódzkiego: „Z Tarchomina jestem ja, Pelson i mój ziomal Szopeen”. Kazimierz Marcinkiewicz: „Chopina słucham”


2021.05.29

opublikował:

Otsochodzi u Wojewódzkiego: „Z Tarchomina jestem ja, Pelson i mój ziomal Szopeen”. Kazimierz Marcinkiewicz: „Chopina słucham”

fot. YouTube

W ramach promocji albumu „OIO” Otsochodzi, Young Igi i Oki pojawili się w programie Kuby Wojewódzkiego. Choć od emisji odcinka z udziałem raperów minęły już niemal dwa tygodnie, TVN nadal promuje go, publikując fragmenty rozmowy na kanale YouTube. W najnowszym wycinku Otsochodzi przyznaje, że jest cieszy się z tego, że pochodzi z Tarchomina, ponieważ ta część Warszawy nie wychowała wielu raperów. – Z Tarchomina jestem ja, Pelson i mój ziomal Szopeen – wylicza Otso, na co cały na biało wjeżdża Kazimierz Marcinkiewcz, mówiąc: – Chopina słucham.

Marcinkiewicz i Rafał Collins także byli gośćmi tego odcinka, opowiadając o szykowanej na czerwiec charytatywnej gali sportów walki, na której miał się pojawić m.in. DJ Decks. Producent miał stoczyć pokazową walkę bokserską z Albertem Sosnowskim, ale kontuzja uniemożliwiła mu przygotowania i finalnie organizatorzy zastąpią go Przemysławem Saletą.

Sprawdź także: Po śmierci Prestona Bedoes atakuje raperów za fejkowe akcje promocyjne

Polecane

Share This