Otsochodzi, Young Igi i Oki w studiu programu Kuby Wojewódzkiego (wideo)


2021.05.12

opublikował:

Otsochodzi, Young Igi i Oki w studiu programu Kuby Wojewódzkiego (wideo)

fot. YouTube

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawiło się zdjęcie OIO z Kubą Wojewódzkim, Rafałem Collinsem i Kazimierzem Marcinkiewiczem. Fotkę na swój instagramowy profil wrzucił Collins, co odebrano jednoznacznie jako zapowiedź jednego z odcinków programu. Wczoraj na kanapach Kuby Wojewódzkiego zasiedli Aleksandra Żebrowska i Lech Wałęsa, więc jeśli OIO pojawi się w talk show, to wydarzy się to najwcześniej za tydzień, o ile w ogóle.

Skąd wątpliwości? W sieci właśnie pojawił się klip do kolejnego singla promującego krążek Otsochodzi, Igiego i Okiego. W teledysku do „MVP” widzimy sporo ujęć ze studia, w którym jest kręcony program Kuby, stąd niewykluczone, że artyści pojawili się w nim nie w celu nagrania odcinka programu, a zrealizowania zdjęć do swojego teledysku. W ostatnich sekundach możemy zobaczyć także samego gospodarza talk show, rozmawiającego z raperami za kulisami.

Sprawdź także: Sokół ubiera się jak dziecko? „Niech nikt wam nie mówi, co macie robić, jak macie wyglądać ani co mówić”

Album OIO ma za sobą immponujący debiut na platformie Spotify. Płyta uplasowała się na piątym miejscu zestawienia najpopularniejszych nowości na całym świecie w miniony weekend. Oczko wyżej znalazła się inna rodzima pozycja – „Irenka” sanah.

Oto opublikowane przez Spotify zestawienie najchętniej słuchanych nowych płyt w miniony weekend na całym świecie:

1. Bebe Rexha – Better Mistakes
2. Ashe – Ashlyn
3. Tee Grizzley – Built For Whatever
4. sanah – Irenka
5. OIO – OIO
6. dodie – Build A Problem
7. Night Lovell – Just Say You Don’t Care
8. Rag’n’Bone Man – Life By Misadventure
9. Wincent Weiss – Vielleicht Irgendwann
10. TY1 – DJUNGLE

Polecane

Share This