Otsochodzi zapowiada jedyny koncert promujący nowy album


2020.01.15

opublikował:

Otsochodzi zapowiada jedyny koncert promujący nowy album

Do tej pory Otsochodzi ujawnił już trzy utwory, które usłyszymy na jego nadchodzącym albumie „2011”: „Mów”, „Wszystko co mam” (w którym gościnnie wystąpili Rosalie. i OKI) oraz „Kevin”.

Na asfaltshop.pl trwa przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej „2011” – w tym momecie do wyprzedania preorderu zostało 1520 sztuk.

„Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów, kiedy wszystko było „po raz pierwszy”, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat, w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia, jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to!” – mówi Otsochodzi o płycie „2011”.

Dziś na swoim Instagramie raper zapowiedział, że zagra tylko jeden koncert promujący album „2011”. Odbędzie się on 20 marca w warszawskim klubie Pallasium.

– Jutro start biletów na mój jedyny klubowy koncert promujący płytę „2011”. Zagram tylko raz i tylko w Warszawie – napisał na story Otsochodzi.

OTSOCHODZI

Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez fachowców, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz status platynowej płyty, którym może się poszczycić jego drugi oficjalny album „Nowy kolor”. Znaki szczególne: ciekawa barwa głosu, nieszablonowe flow i skłonność do eksperymentów.

Raper zadebiutował w 2015 roku podziemnym albumem „7”, który niemal natychmiast otworzył mu drogę do kariery. Niedługo później artysta znany także jako Młody Jan podpisał kontrakt z Asfalt Records. To z nami wydał swój oficjalny debiut „Slam” (2016) i kolejne albumy: „Nowy kolor” (2017) oraz „Miłość” (2019), po drodze ustanawiając nowe standardy w polskim newschoolowym hip-hopie. Jak dotąd Otsochodzi współpracował m.in z Pezetem, Mesem, Włodim, Taco Hemingwayem, Flirtini, schafterem, Janem-rapowanie czy Rosalie. Występował m.in. na takich imprezach jak Open’er Festival i Hip-Hop Kemp. Wiosną ukaże się najnowszy album rapera zatytułowany „2011”.

Polecane

Share This