„Otwórzcie głowy”? Włodi odpowiada Young Multiemu


2018.11.22

opublikował:

„Otwórzcie głowy”? Włodi odpowiada Young Multiemu

foto: mat. pras.

„Otwórzcie głowy” – adresowana do starszego pokolenia wypowiedź Multiego z naszego wywiadu sprowokowała kilku artystów do reakcji. W komentarzach pod naszym materiałem rapera ostro zaatakował Bonson, pisząc: – Zamknij dupę, łaku. Pierdololo typu OTWÓRZCIE GŁOWY to brednie wyssane z dupy. To, że ktoś jest słaby, nie znaczy, że ludzie mają zamknięte głowy.

Goszcząc w Newonce Radio do słów Multiego odniósł się także Włodi. – Wymaga się od starej szkoły, żeby była otwarta na nową, a z drugiej strony – mówię tu za siebie, jako stary gracz – biorę nowy bit i go roz*****lam. Bierz beat z 90’s i zarapuj tak, że go roz*****isz, a potem pogadamy o jakimś otwieraniu się, zamykaniu – skomentował w rozmowie z Rasem.

Multi twierdzi, że dla części starszych graczy problemem jest to, że nie wywodzi się z ze środowiska rapowego, a zanim zaczął nagrywać płyty, zajmował się streamowaniem. Włodi deklaruje, że nie ma to dla niego znaczenia i ma do Young Multiego zastrzeżenia na zupełnie innym polu. – Dla mnie ostatecznym wyznacznikiem tego, jaki jest numer, jest to, czy jest dobry, czy ch***wy. Nie interesuje mnie to, czy to zrobi kucharz, sprzątacz czy YouTuber. Jego zawód nie jest ważny. To, jak się ubiera to są kwestie dodatkowe, ale żeby wypowiadać się, dawać komuś rady, to trzeba mieć jakiś backup, trzeba mieć coś zrobione. Te słowa muszą mieć jakieś pokrycie. Kto ma tę głowę zamkniętą, kto? Wymień mi jedną postać ze starej szkoły, która ma zamkniętą głowę – mówił Włodi.

Polecane

Share This