Oyche Doniz ubliża Belmondo i wyzywa od wsiochów czołowych, polskich raperów

Były reprezentant Mobbyn twierdzi, że idea LGBT zbyt mocno wkroczyła w sferę rapu


2021.06.29

opublikował:

Oyche Doniz ubliża Belmondo i wyzywa od wsiochów czołowych, polskich raperów

fot. kadr z wideo

– Mordeczki dzięki za wspólne kilkanaście miesięcy… ale już mojej mordy nie zobaczycie z uwagi na to, że muzycznie jesteście wszyscy 1000 lat za jaskiniowcami, siuchcie SB Mafiji, Malików, Kukonów i innych wsiochów – pisze Oyche Doniz.

– Słuchacie Algidy, który jest cieniem samego siebie i jeszcze f*uty do ryja sobie wkłada – mówi o Belmondo jego były kolega z zespołu.

– Poza tym idea LGBT mocno wkracza w sferę rapu w związku z czym ja się nie identyfikuje… Na YouTube do końca wakacji wjedzie jeszcze pięć numerów, pozdrawiam z fartem. Proszę mnie nie umieszczać na postach na tym samym koncie, gdzie pokazywany jest raper, co w ryju trzyma męskie jajca – kończy swoją wypowiedź raper.

Asfalt współpracuje z Belmondziakiem. Nowy singiel z udziałem legendy rodzimej sceny

Jeśli są jeszcze na rapowej scenie kooperacje, których byśmy się nie spodziewali, to bez wątpienia należy do nich współpraca Asfalt Records i Belmondziaka. Na kanałach Poppyn i Asfaltu równocześnie pojawił się klip do premierowego numeru kontrowersyjnego rapera „Followup”, w którym gościnnie pojawia się legenda rodzimej sceny hiphopowej – Dizkret.

Polecane

Share This