Oyche Doniz „zakończył sprawy finansowe związane z Mobbyn”. Raper zdradza, ile zarobił


2019.10.16

opublikował:

Oyche Doniz „zakończył sprawy finansowe związane z Mobbyn”. Raper zdradza, ile zarobił

fot. mat. pras.

Wygląda na to, że nie ma już Mobbyn. Instagramowy profil grupy zmienił nazwę na Mobbylon – właśnie tak ma się nazywać wytwórnia, której powstanie zapowiadał kilka dni temu GSP. Pierwszym wydawnictwem, które ukaże się w jej barwach, będzie prawdopodobnie zapowiadany od kilku miesięcy „Mobbynators Mixtape”. Co dalej? GSP zapowiada kontynuowanie działalności muzycznej, ale pod innym szyldem.

Wokół Mobbyn było ostatnio głośno nie tylko dzięki „Rafalala gate”. Przypomnijmy – pod koniec sierpnia Oyche Doniz, były członek Mobbyn, starł się z GSP w Katowicach. W ruch poszły maczety, w efekcie Doniz trafił do szpitala. Raper zapowiedział wówczas, że nie zamierza odpuścić ani GSP, ani Mobbyn.

Oyche Doniz chętnie mówi o Mobbyn w mediach społecznościowych. Artysta komentował incydent z Rafalalą, teraz natomiast poinformował, że jego przeszłość, w grupie, którą tworzył z Belmondziakiem, pozwoliły mu na zarobienie sporej gotówki. Z czego dokładnie wynikają dochody, tego Oyche nie zdradził.

Dziękuję bardzo. Ostatnie… wydarzenia pozwoliły mi na zakończenie spraw finansowych związanych z Mobbyn. Dzięki za 100 000 PLN, które mi wpadły za nagranie 16 krótkich numerów… nagranych przy okazji wykonywania wielu innych, przyjemniejszych od rapowania działań – napisał w opublikowanym na Instastory poście.

Polecane

Share This